White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Renata
#1
Czy wprowadzaliście jakieś zmiany w projekcie ? Jeżeli tak to jakie? pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Paulina
#2
Zamurowaliśmy wyjście z kuchni na taras, mamy małe okno w spiżarni i poza tym, że całą prawą stronę mamy zmniejszoną o 30 cm (mogliśmy mieć tylko 12m elewacji frontowej) to przesuniemy ściankę prysznica żeby było 95 i do kotłowni zostawiamy 1 wejście. Myślimy jeszcze o zamurowaniu 1 doświetlenia drzwi wejściowych bo widzą Nam się trochę duże. W przyszłym tygodniu wchodzą Nam murarze i ruszają z górą, potem ścianki działowe i schody.
Default avatar
Napisany przez Maja
1 osoba lubi ten post
#3
Witam,widze ,że jestesmy na tym samym etapie budowy ;) z tym ,że my mamy już schody zalane :) My domek mamy według projektu zrezygnowaliśmy z balkonu ;) reszta bez zmian. Czy taras i wejscie -schody do domu bedziecie mieć zrobione przed wylewką w domu czy po?
Default avatar
Napisany przez Paulina
#4
Maja dziś mieli wejść murarze i zacząć ściany na poddaszu, potem będą robili ścianki działowe na dole i schody, co do wejścia i tarasu to chyba w tym roku nie zrobimy, także nie umiem odpowiedzieć :(
Default avatar
Napisany przez Paulina
#5
Witam. Zastanawiamy się nad budową domu w autorach 2 lub wersji powiększonej. Gdzie Państwo budują ten dom, czy byłaby możliwość obejrzenia. Bardzo proszę o kontakt, mam kilka wątpliwości i chciałabym się skonsultować jeżeli to nie problem. Mail paulina.m.patyk@gmail.com
Default avatar
Napisany przez Paulina1
#6
Mam jedną tylko wątpliwość dotyczącą tego projektu, tzn, schody jednobiegowe, zastanawiamy się czy aby na pewno będą wygodne. w projekcie na stronie nie ma podanych wymiarów stopnicy i podstopnicy, czy mogłaby Pani napisać jakie mają wymiary?
Default avatar
Napisany przez Maja
#7
Witam,nie ma obaw co do schodów ,naprawde .W chwili obecje mamy zalane schody i strop w przyszłym tygodniu wchodzą na reszte prac budowlanych.Juz teraz moge stwierdzić ,ze są wystarczające i bedą wygodne ;) Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Ola
#8
Jakie schody bedę dla Panstwa wygodne?Bo nie rozumiem dokładnie pytania.Schody jak schody ,jest wiele sposobób ich wykonczenia ,mogą być gotowe ,podwieszane ,wylewane...o dokładne dane proszę pytać na czacie z doradca ,zawsze pomogą.
Default avatar
Napisany przez Paulina
#9
Schody mają robić Nam w przyszłym tygodniu więc jeszcze nie umiem odpowiedzieć jakie będą. Czytałam jedynie, że u niektórych jest 15 stopni inni robią 16 i są mniej strome, ale jak to u Nas będzie to jeszcze nie ustalaliśmy z majstrem.
Default avatar
Napisany przez Maja
#10
U nas jest 16 stopni.Schody maja być wygodne nie za wysoka stopnica ani za niska ,jesli jest mniej może być nie wygodnie;) dobra ekipa wie co robić .Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?