Ściany gotowe, wieniec się odstał, więc ruszamy dalej.

Zdecydowaliśmy się na zrobienie stropu drewnianego, za belki na dach i strop zapłaciliśmy ok. 12 tyś. Początek prac 06.02 , a 16.02 wiecha stanęła na dachu.  Kolejne prace to membrana i.... dopadł nas mróz . Postój trwał kilka dni. W najbliższą środę tj.14.03 mamy ustalony termin na montaż okien. Materiał na ścianki działowe już jest, dachówka przygotowana  na dachu. Jeśli nie będzie padało, będą kłaść dachówkę, w przeciwnym wypadku polecą ściany działowe. W ostatni tydzień marca wchodzi elektryk, pozostałe terminy instalacji również ustalone. Trzymamy kciuki za sprawne realizacje;)

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Beata
#1
fajny domek szybko rośnie:) mieliśmy go budować ale w rezultacie zdecydowaliśmy się na mekintosza.. u nas na jesień byliśmy na takim etapie sso i wszystko przez zimę sobie pracuje schnie a okna dopiero w tym roku.. nie obawiacie się wilgoci jeśli teraz wszystko zamkniecie oknami?? ostatnio ktoś na innym forum w podobnym okresie robił tylko jeszcze na więźbę spadł deszcz i potem zaraz przykryli blachą wstawili okna drzwi i po miesiaću czy dwóch wyszedł im grzyb na poddaszu......
Default avatar
Napisany przez flesz55
#2
Nie będziemy na razie ocieplać dachu, żeby nie izolować tak bardzo. Tynki będą robić pod koniec maja i będziemy wietrzyć, żeby wszystko poschło. U nas na odkrytej więźbie nie było dużo opadów deszczu ani śniegu, więc to drewno nie nawilgło. Mam nadzieję ,że będzie ok. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Magazine unlock 01 2.3.843  0ce398c373ef4f9bb909f7b86a900b79
Napisany przez Katalina2305
#3
Witam mam pytanie odnośnie zadaszenia tarasu czy przedluzyliscie go czy jest tak jak w projekcie
Default avatar
Napisany przez flesz55
#4
Witam, jest taki jak w projekcie i jest naprawdę spory.
Default avatar
Napisany przez Tomczak
#5
Witam mam prośbę jestem w trakcie budowy i tez będę miala strop drewniany . Proszę o namiary na drewno na dach tez jestem z kujawsko pomorskiego pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez flesz55
#6
Jestem z woj.,dolnośląskiego

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?