Powstały tu blog będzie dokumentacją  budowy naszego wymarzonego  domu.  20 lat mieszkania w blokowisku wystarczy.  Postanowiliśmy w kwiecie wieku zamieszkać we  własnych czterech ścianach,  a nie spółdzielczych.  Dom zakupiony od dewelopera w stanie surowym otwartym według projektu "Dom w klematisach 15 (B)".  Dziś budowa jest na etapie prawie skończonych  fundamentów.  

Zdjęcie fatalnie wykonane ale tylko takie dziś mam :) 

White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Kasia
#1
Witam sąsiadów My mamy drugą połówkę bliźniaka
Default avatar
Napisany przez Emi
#2
Witaj Agga My jesteśmy na etapie zakupu działki ,też mamy w planach Klematisek 15.pozwolę więc sobie na baczną obserwację Twojego bloga :) Napisz w jakich kosztach planujecie się zmieścić? Emi
Default avatar
Napisany przez Raqu
#3
mam do Państwa prośbę - czy są Państwo w stanie oszacować koszt stanu surowego otwartego? Materiały lub robocizna? Mam możliwość zakupu takiego właśnie projektu w takim stanie i chciałabym mieć jakieś odniesienie, tym bardziej, że oba budynki są budowane w tym samym czasie. Będę ogromnie wdzięczna!

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?