W międzyczasie udało się zamontować okna. Zdecydowaliśmy się na 3 szyby i Vekę Peteckiego. Okien może mało ale za to duże. Jedno typu Patio (HS jednak był za drogi) i sporo fixów (nie otwieranych), ponieważ będzie rekuperacja. 

Razem z chłopakami od dachówki wszedł elektryk - położył tyle km kabli że ja nie wiem gdzie to poszło...

Z tynkami (cementowo wapienne z worka alpol) zeszło 3 tygodnie. 

Zapomniałem o podłączeniach: gaz we wrześniu, kanalizacja w grudniu, prąd pod koniec czerwca - w piątek - bo w poniedziałek wchodziła ekipa - a ja za tym prądem uchodziłem się jak za niczym innym. Wody nie ma do dzisiaj (stan na 15.03.2016.

Budowa zakończona w 2015 roku 8 grudnia. Zabiłem drzwi płytami i dałem czas zimie na swoją robotę.

Powrót na budowę na początku lutego. Wstawiłem drzwi zewnętrzne - Wikęd kolor jak okna winchester. Później hydraulik - robi do dzisiaj.

W lutym zamówiłem resztę większych materiałów, ponieważ od marca same podwyżki. Styropian Termo Organika - na zewnątrz 20 cm Galaxy fasada, na podłogę eps 100 to chyba się gold podłoga nazywało, grubości 2, 3 i 5 cm. Na płytę poszło 13 cm w 3 warstwach (pod płytą jest 10 cm Styroduru Basf), na strop 10 cm. Układałem sam bo nikt by tego lepiej nie zrobił :)

Kupiłem też wełnę Rockwool super - pójdzie 15 między krokwie (18-stki) i 15 pod w drugą stronę.

Wylewki podzieliłem na dwa etapy - ponieważ układałem styropian z rodzicami popołudniami więc szło to opornie. Na początku marca dół. W zeszłym tygodniu góra.

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Robek
#1
Ile placiles za te duze okna?
Default avatar
Napisany przez Robek
#2
Ile placiles za te duze okna?

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?