Mam takie pytanie odnośnie aranżacji Salonu.

A więc śledzać od dłuzszego czasu malinówki zwróciłam uwage ze układ salonu jest taki ze naroznik stoi na środu na pzreciw telwizor i za naroznikiem stół z krzesłami ( tak jak w projekcie ) Aczkolwiek według mnie to ułozenie jest troszke mało funkcjonalne gdyż zabiera duza cześc salonu . 

My tez budujemy Malinówki ale ja mam w planie zrobić tak  : Stół z krzesłami jak w projekcie nad stołem powiesic telewizor . I na przciwnej scianie bd narożnik z małym stolikiem kawowym . W ten sposób wydaje mi sie ze odzyska się większa cześc salonu . Czy ktoś z Państwa ma moze taki układ u siebie i zechciałby pokazac ? 

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Marcin
#1
My równiez zdecydowaliśmy się na zaproponowany układ, w którym narożnik znajduje się na ścianie przy pokoju gościnnym, a telewizor przy kuchni. Stół ustawiamy w sposób odwrotny niż na wizualizacji, to jest protopadle do ściany. Stół kupimy rozkładany, tak by na co dzień mieścił 4-6 krzeseł i nie gracił salonu. Graciarnia będzie tylko na święta. Dostosowaliśmy do tego układu elektrykę, 3 lampy są nad stołem sa umieszczone prostopadle. Dzięki temu mamy miejsce na telewizor obok a nie nad stołem. Nie mam jeszcze fotek, więc nie pomogę. U nas dodatkowo salon został powiększony kosztem pokoju gościnnego/gabinetu, z tym że my budujemy Malinówki 6. Ustawienie zaproponowane w projekcie zagraca całkowicie najważniejsze pomieszczenie w domu. Nie pozostawia żadnej wolnej przestrzeni, dojście do okna tarasowego jest niekomfortowe.
Default avatar
Napisany przez Paweł
#2
Marcin otóż to według mnie również taki układ zabiera duża część salonu. Jeśli bd mieć fotki to proszę o podesłanie bo jestem mega ciekawa tego. My dopiero na etapie stropu

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?