Na dzisiaj stan surowy zamknięty. Zamknęliśmy domek na jesień, więc teraz możemy działać dalej już w środku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Kolor się nam bardzo podoba w rzeczywistości i pasuje do naszej antracytowej dachówki: Drzwi WIKĘD, brama KRISPOL, okna VELUX SOFTLINE. Czekamy na ekipę z instalacjami. Plan na ten rok to skończyć instalacje i tynki, ale jak zrobi się cieplej to lejemy posadzki ;)

 

Mid 592b2b6d73ac892ce5bc684b023f8547
Mid 5bb14dbc9539b01c8e98c3883a5f2284
Mid 2fe1ca0f5fd6a70646e3ab1df0fc4340

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Krzysiek
1 osoba lubi ten post
#1
Witam. Ile kosztowała budowa do tego momentu? Budujecie systemem gospodarczym czy ekipa robi? Z tego co widzę w kuchni zmieniliście okno narożne na zwykłe, jeszcze jakieś zmiany robiliście? Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Sylwia i Łukasz
1 osoba lubi ten post
#2
@Krzysiek, do tej pory budowa kosztowała nas ok 180 tys. złotych. Jest to koszt ekipy budowlanej i materiałów, dodatkowo w to wliczyliśmy wszystkie formalności związane z przepisem działki, pozwoleniem na budowę, kierownikiem budowy i całą resztą formalności. Budujemy systemem gospodarczym, do tej pory mieliśmy trzy ekipy- budowlańcy, cieśle oraz ekipa montażowa do stolarki okiennej,bramy rolet i drzwi zewnętrznych. W projekcie zmieniliśmy: -okno narożne w kuchni na zwykłe, -zmniejszyliśmy nieco okno w salonie (tam mamy fixa-na stałe), -zlikwidowaliśmy dwa okna w garażu (z trzech okien zostawiliśmy jedno) ,a w miejsce jednego z nich mamy drzwi zewnętrzne z kotłowni, -postawiliśmy ściankę na klatce schodowej, która będzie pełniła rolę poręczy ( na wysokości ok 80/85 cm).

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?