Witam, mamy już wszystkie formalności załatwione a trochę ich było m.in. przepis działki, plan zagospodarowania przestrzennego, mapa sytuacyjno-wysokościowa, zgoda na przyłącze wodno-kanalizacyjne do istniejącej sieci, warunki przyłącza wodno-kanalizacyjnego i energetycznego, zgoda na przewiert pod drogą gminną w celu wykonania przyłączy, zgoda na powiększenie istniejącego zjazdu z drogi, mapa do celów projektowych, wybór i kupno projektu, złożenie wniosku do Starostwa o pozwolenie na budowę. Potem jeszcze tylko dostaliśmy dziennik budowy i podbiliśmy go w Inspektoracie Nadzoru Budowlanego.

Dokonaliśmy drobnych zmian w projekcie:

- wstawiliśmy drzwi do kotłowni od strony tarasu,

- obniżyliśmy garaż i kotłownie,

- zrezygnowaliśmy z okna narożnego,

- usuneliśmy pojedyńcze drzwi balkonowe w salonie.

Dzień po tym jak dostaliśmy pozwolenie na budowę przyjechała do nas koparka i wyrównała teren pod budowę. Postawiliśmy pierwszy budynek, którym jest WC, przywieźliśmy deski szalunkowe. Geodeta wyznaczył nam już osie budynku i jak tylko będzie ładna pogoda to ruszamy z wykopem fundamentów. 

Dodaje kilka zdjęć, przepraszam za ich jakość lecz ostatnio u nas ciągle mgła i właśnie tak wychodzą.

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez DiP
#1
witam właśnie wybraliśmy też ten projekt załatiamy narazie papiery i przed kupnem projektu chcielibyśmy przygotowac dzewo już . moglibyśmy się dowiedzieć jaką długość mają krokwie i jętki?
Default avatar
Napisany przez Paula z Piotrem budują
#2
Witam serdecznie z tego co tutaj widzę w projekcie to: krokwie występują w długościach: -7,70-13szt. -7,55-14szt. -6,30-15szt. -5,15-1szt. -4,50-1szt. -3,20-1szt. natomiast jętki: -4,45-16szt. -2,55-1szt. -2,30-1szt. -1,75-1szt. -1,35-2szt. -1,25-1szt. -0,90-1szt.
Default avatar
Napisany przez D&P
#3
witam a ten projekt był przerabiany czy nie? bo inny pan mi wysłał ze krokwie mają 7,35 i 7,20 i 6,30 w tym projekcie
Default avatar
Napisany przez Paula z Piotrem budują
#4
Witam projekt nie był przerabiany, podałam tak jak jest w oryginalnym projekcie "Dom w żurawkach 4T".Możliwe że ktoś miał inną z wersji domu w żurawkch.
Default avatar
Napisany przez D&P
#5
dziękuje za informacje , a mam pytanie z kont państwo jest i czy mógłbym numer kontaktowy prosić w celu kilku pytań ta temat tego domu?
Default avatar
Napisany przez Paula z Piotrem budują
#6
Województwo Lubelskie. Proszę wysłać swój numer na maila paulusia55555@amorki.pl to się odezwiemy.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?