Na 3/4 sufitów jest już wełna ułożona. Jak będzie dalej szło takim tempem to myślę że jutro zanim wrócę z pracy to mój pracowity mąż już skończy. Zaczniemy w tym tygodniu układać deski na strychu. W wolnej chwili musimy się wybrać do sklepu i zamówić bramę garażową oraz drzwi zewnętrzne. Jaką bramę garażową polecacie? Może ktoś nam coś podpowie. Zależy nam na tym aby bramą miała dosyć dobry współczynnik ciepła.
White
White
White
White

Komentarze

Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#1
Hej hej :)) Jeśli chodzi o bramę garażową to my u siebie zamontowaliśmy Wiśniowskiego UniTherm(współczynnik przenikania ciepła U=0,79 W/m2K*), napęd metro oraz dwa piloty pulsar: - www.archon.pl/blogi/469/hikora-dom-naszych-marzen/4294/hikora-brama-garazowa Koszt z montażem około 5 200,-
Default avatar
Napisany przez Paula z Piotrem budują
#2
Dziękujemy bardzo za opinie. My też najprawdopodobniej zdecydujemy się na bramę z Wiśniowskiego Uni Therm w kolorze Antracyt quartz z napędem, oraz drzwi z WIKĘD GRUPA EXPERT model 26 w kolorze antracyt szafir. Pozdrawiamy i życzymy szybkiego wykończenia wymarzonego domku :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?