Dawno mnie tu nie było i dlatego na blogu jest trochę do tyłu z postami. Mieszkamy już pięć miesięcy, pojawił się nowy człowiek rodziny i w związku z tym zabrakło mi czasu na prowadzenie bloga. Mamy wykończony salon, kuchnię i sypialnie a w reszcie pokoi brakuje jeszcze mebli lecz są ułożone panele i jest pomalowane na biało ściany. Na chwilę obecną wstawiam zdjęcia kuchni a resztę dodam niebawem.
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Andrzej
#1
Witajcie, gratulacje pięknego domu, my planujemy budowę w przyszłym roku, Czy możecie zdradzić koszty budowy domu jakie poniesliscie w całości, pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Paula z Piotrem budują
#2
Dziękujemy. Nawet jeżeli byśmy zdradzili koszty to i tak nie będą to adekwatne koszty do tej budowy gdyż większość zrobiliśmy sami. U nas to tak naprawdę to do dachu była zamówiona firma a resztę sami.
Default avatar
Napisany przez Aneta
#3
kuchnia piekna. POwiedźcie jaka jest szerokość i wysokość jednej szafki. wiszącej
Default avatar
Napisany przez Aneta
#4
A jeszcze boo nie ma na zdjeciach jak się wam otwierają drzwi na salon z wiatrołapu czy do środka.
Default avatar
Napisany przez Nina
#5
Witam serdecznie, mam parę pytań odnośnie budowy domu w żurawkach,kosztów, zmian w projekcie. bardzo proszę o kontakt pod nr 605994486. Z góry serdecznie dziękuje
Default avatar
Napisany przez Paula z Piotrem budują
#6
Aneta szerokość szafki w kuchni to 83,5cm a wysokość 35,5 cm. Drzwi otwierają się do wiatrołapu dla nas jest w ten sposób wygodniej. Przepraszam że tak późno odpisuję. Pozdrawiamy serdecznie
Default avatar
Napisany przez Paula z Piotrem budują
#7
Nina w wolnej chwili postaram się do Ciebie zadzwonić. Dziś zobaczyłam twój komentarz, więc jak będzie miał mi kto z maleńką posiedzieć to zadzwonię żeby można było spokojnie porozmawiać.
Default avatar
Napisany przez Angelika i Adam
#8
Kuchnia piękna!:)powiedz mi proszę jaki macie okap i w jaki sposób go montowaliście czy jest podłączony bezpośrednio do wentylacji czy tylko taki na filtry pochłaniające zapachy itd? ...:) z góry dziękuję za odpowiedź.
Default avatar
Napisany przez Paula z Piotrem budują
#9
Okap mamy zamontowany w środkowej szafce. Ze względu na to że trzeba by było dosyć daleko ciągnąć rurę żeby zamontować w kominie wentylacyjnym, zdecydowaliśmy się pościć na zewnątrz.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?