Blog założony przez Dominik.
Projekt: Nie wybrał projektu. Na blogu 1 wpis, 0 zdjęć, 1 komentarz.

Dom w poziomkach - zabieramy się!

Kupiliśmy projekt i w końcu zabieramy się za budowę :) 

Zdecydowaliśmy się na projekt domu "Dom w poziomkach" - powierzchniowo w sam raz dla naszej niewielkiej rodziny. Koszt realizacji w rozsądnych granicach, ale zobaczymy jak to "wyjdzie w praniu" - będziemy publikować zdjęcia wraz ze szczegółowymi informacjami o kosztach (dom budujemy pod Łodzią).

Dlaczego ten domek? Prawdę mówiąc o wyborze zdecydowała renoma Archonu - z tego co wiem to jedno z pierwszych biur architektonicznych opracowujących projekty typowe, założyliśmy więc, że mają największe doświadczenie a dokumentacja jest najwyższej jakości - to też "wyjdzie w praniu". Na rynku jest naprawdę sporo podobnych domków, wahaliśmy się do ostatniej chwili... Między innymi rozważaliśmy projekt "Mikrus" z MGProjektu, natomiast w końcu żona podjęła "męską decyzję" i wybór padł na "Dom w poziomkach".

Zdjęcia wkrótce, dziury w ziemi nie będziemy fotografować ;)

 

Aktualizacja:

Projekt, który rozważaliśmy można znaleźć tutaj: http://www.mgprojekt.com.pl/mikrus

Tak jak wspomniałem wyżej, w końcu wybór padł jednak na Archon :) Jak do tej pory jesteśmy mile zaskoczeni jakością dokumentacji, nie ma się czego wstydzić, architekci wykonali kawał porządnej roboty!

Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

Ahome kominki blog2

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

12 37 21 900