Obecnie ocieplamy strop. Rozkładamy styropian sami. W planach jest 20 cm ( 8cm - 4 cm - 8cm). Sprawę utrudnia upał - darmowa sauna gwarantowana :) Kanały rekuperacji też opóźniają pracę, bo wszystko trzeba podocinać. Mamy jeszcze trzy tygodnie, w połowie lipca wylewki.

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Justyna
#1
Witam, zastanawiamy się z mężem nad kupnem tego projektu ale niestety koszt budowy nas trochę przeraża. Czy mogłabym prosić o przesłanie na maila Państwa poniesionych kosztów w poszczególnych etapach budowy. I może mają Państwo jakieś cenne rady dotyczące budowy. Zastanawiam się też czy nie zlikwidować jednego komina (tego wentylacyjnego) a wentylację poprowadzić górą rurami do dwóch pozostałych kominów Mail: tynka91@interia.pl z góry dziękuję.
Default avatar
Napisany przez Kamil
#2
Witam, zastanawiamy się z mężem nad kupnem tego projektu ale niestety koszt budowy nas trochę przeraża. Czy mogłabym prosić o przesłanie na maila Państwa poniesionych kosztów w poszczególnych etapach budowy. I może mają Państwo jakieś cenne rady dotyczące budowy.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?