... kontynuując dzisiejszy wpis:

- Płytki w kuchni skończone

- W wiatrołapie również.

Poprzedni tydzień spędziliśmy przy halogenie najpierw lepiąc dziury i ubytki, następnie szlifując. Dziś zaczęliśmy malować. Idzie to dosyć sprawnie, ale jako że będziemy robić popołudniami i wieczorami to chwilę to potrwa. Panele i drzwi wciąż na nas czekają, to my nie jesteśmy jeszcze gotowi  Gdzieś po malowaniu będziemy montować gniazdka i włączniki - będzie najprawdopodobniej seria Kontakt Simon 54. Musimy zamówić kontener, wypadałoby posprzątać wnętrze jak i działkę - kartony, resztki styropianu, puste worki po klejach, wala się to niemal wszędzie. 

Kuchnia ma być gotowa na koniec października, czas pokaże czy meble będą na czas. Powoli będziemy zamawiać sprzęt, tak żeby być przygotowanym do montażu kuchni.

Walczymy by w listopadzie się przeprowadzić :)

Mid 33165f6112929a0c683ca73630fe0e54
Mid fba514c6ab7d8ce5146343bea199f406
Mid 9318fadf2c63ae0019ce8a9f3bfd287e
Mid cf01f7bca5c892a11b91d4a3c63b950c

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Daniela
#1
Dom prezentuje się świetnie. Również wybrałam ten projekt i bardzo mnie ciekawi taki realny kosztorys do stanu surowego zamkniętego. Czy byłaby możliwość przesłania jakiegoś zestawienia dotychczasowych kosztów jakie Pan poniósł?
Default avatar
Napisany przez Marcin
#2
Proszę o podanie maila, prześlę zestawienie kosztów. Przy okazji gratuluję wyboru projektu. Ciężko znaleźć projekt tak dobrze wykorzystujący każdy metr powierzchni.
Default avatar
Napisany przez Daniela
#3
Dziękuję bardzo. Mój mail daniela94j@gmail.com
Default avatar
Napisany przez ANNA
#4
Witam , Mogę wiedzieć w jakiem rejonie wybudował Pan domek. My wprawdzie wybraliśmy Maliny 113 ale one są prawie takie same.
Default avatar
Napisany przez Marcin
#5
Witam. Okolice Świdnicy, dolnośląskie.
Default avatar
Napisany przez Kinga
#6
Witam,czy również mogłabym prosić o koszty na maila ba_hus@wp.pl Stawiamy właśnie ściany Malinówek koło Kłodzka. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Marcin
#7
Wysłane. Powodzenia w budowie :)
Default avatar
Napisany przez Tomek
#8
Dzień dobry, Świetnie prezentuje się domek. Też planujemy budowę tego domu w okolicach Krakowa, czy mógłbym prosić o jakieś zestawienie kosztów na adres mailowy t.plaszewski@gmail.com? Będę wdzieczny (: Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Marcin
#9
Mail wysłany, powodzenia :)
Default avatar
Napisany przez Ala
#10
Witam, wspaniała realizacja Malinówek 6. Chcemy z mężem również wybrać ten projekt, myślę, że pod koniec tego roku zaczniemy w kujawsko-pomorskim. Czy również mogę prosić o zestawienie kosztów? Bardzo będę wdzięczna :) alicja.kiljan@gmail.com
Default avatar
Napisany przez Marcin
#11
Witam, dziękuję za miłe słowa. Przesłałem maila z kosztami. Projekt jest prosty w budowie. My zaczynaliśmy w listopadzie 2017, by zamieszkać dokładnie rok później. Powodzenia :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?