Podjazd został skończony już jakiś czas temu. Nie mam za wielu zdjęć, ale te które zamieszczam nakreślą to co zostało zrobione. 

Pracujemy nad trawnikiem. Prace podzielone są na 2 etapy - pierwszy który został zrobiony najwcześniej i gdzie efekty są już niezłe.

Drugi etap to tył ogrodu, gdzie zaraz po wysianiu trawy nawiedziła nas ulewa, która zmyła sporą część nasion. Szkoda, że nasza praca poszła nieco na marne, ale co się odwlecze... Końcem tygodnia zrobiliśmy sporą dosiewkę, czekamy teraz na efekty. 

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Paulina
#1
Witam , wraz z mężem zakupiliśmy projekt '' dom w malinówkach'' podstawowa wersja , mam pytanie czy udało by się Panu podesłać na maila więcej zdjęć kuchni, salonu oraz jadalni ? jak rozwiązał Pan układ w salonie sofy- narożnika, stołu oraz TV , zastanawiamy się nad powiększeniem salonu kosztem gabinetu na dole lub powiększenia całej bryły domu o 50 cm . Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Marcin
#2
Witam. Wstawiałem tu w dzienniku zdjęcia salonu i jadalni. I pisałem chyba w pierwszym wpisie o liście zmian. My powiększyliśmy właśnie salon kosztem gabinetu.
Default avatar
Napisany przez Paulina
#3
Witam, Szukam opinii o plytach Lira ( bardzo nam sie podobaja), czy obecnie Jestescie Panstwo zadowoleni z wyboru?
Default avatar
Napisany przez Marcin
#4
Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z płyt. Natomiast reklamowaliśmy jednaą partię, która dostała przebarwień na obrzeżach. Kupowaliśmy z 2 źródeł i te z jednego źródła były wadliwe. Producent zachował się bardzo w porządku nie uciekając od odpowiedzialności i rekompensując finansowo reklamowane płyty.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?