U nas trwają prace ogrodowe. Powoli działamy z ogarnięciem terenu wokół domu.
I tak zamontowaliśmy pergolę i dorobiliśmy się mebli ogrodowych. Zasadziliśmy tujki i zamontowaliśmy linie kropelkującą. Cały czas działamy przy trawniku, kończymy walkę z chwastami i dosiewkami.Choinka, którą kupiliśmy na pierwsze święta w 2018 roku pięknie się przyjęła. Pies znajomych okorował ją przy pierwszej okazji, mam nadzieję że drzewko przetrwa.

Zrobiliśmy ściężkę wejściową do domu i wokół domu. Zainstalowaliśmy lampy, tych jest ok. 20 wokół tarasu i 4 przy wejściu.

Zaczynam też budowę domku narzędziowo/ogrodowego. Obecny który jest pozostałością budowy, słabo się już trzyma i jest za mały. Nowy będzie miał wymiar 6x3.

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Img 20200425 175332 339
Napisany przez AleksandraBe
#1
Wygląda pięknie!!!!
Default avatar
Napisany przez KK
#2
Panie Marcinie, oczka są na tym samym obwodzie co lamy wzdłuż wejścia czy osobnym?
Default avatar
Napisany przez Ania
#3
Piękny dom Panie Marcinie! Przymierzamy się do tego samego projektu, ale w odbiciu lustrzanym, koło Wrocławia :) Czy można poznać całościowy koszt do momentu wprowadzenia się, bądź ogólnie kosztorys? Będę wdzięczna. Mój adres: aniastefani@gmail.com Dziękuję i życzę samych radości z mieszkania, Ania
Default avatar
Napisany przez Marcin
#4
Dziękuję za komentarz. Przesłałem maila. Powodzenia w budowie.
Default avatar
Napisany przez Marcin
#5
Dopiero zauważyłem komentarz - oczka są na tym samym obwodzie co lampy wzdłuż wejścia.
Default avatar
Napisany przez Bury
#6
PANIE MARCINIE. WSZYSTKO WAM WYSZLO Pięknie. Podziwiamy. My tez chcemy kupić ten projekt. Czy byłoby możliwe zobaczyć Wasz domeczek. Iwona tel515945022 lub Iwa1002@wp.pl. Dziękuję

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?