Blog założony przez AsiaRafal.
Projekt: Nie wybrał projektu. Na blogu 3 wpisy, 14 zdjęć, 0 komentarzy.

Bluszczyk pnie się w gorę ;-)

Działamy dalej :-) około listopada 2013 roku zalalismy strop i tak zostawiliśmy domek na całą zimę. 

White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Zaczynamy.

Fundamenty zaczelismy kopać 26 sierpnia 2013 roku. Jaka była radość kiedy zaczynaliśmy, tej radości nie zapomnę do końca życia. Dołączam zdjęcia.

White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Początki.

W 2012 roku zdecydowaliśmy się na zakup projektu budowlanego "Dom w bluszczu". Zamówiliśmy projekt w odbiciu lustrzanym, ponieważ pomysleliśmy, że w tym układzie będzie się lepiej prezentował na naszej działce. Na nasze szczęście podczas adaptacji projektu nasz architekt, odradził nam ten układ, ze względu na strony świata (zupełnie o tym nie pomyśleliśmy) ;-/. W nowym układzie wykusz w salonie będzie od strony południa, więc tym samym będzie cudownie doświetlony.

Tym oto sposobem zrobiliśmy kolejne odbicie lustrzane zamówionego projektu. Co później okazało się koszmarnym utrudnieniem podczas budowy. Ale cóż-dalismy radę ;-) i nie żałuję, ponieważ mimo utrudnień podczas budowy, będziemy mieć bardzo cieplutki i słoneczny domek :-)

Co do przeróbek, to zmieniliśmy oczywiście na ekogroszek, oraz zrezygnowaliśmy z tarasu z przodu domu, jednocześnie wydłużając i powiększając tym kuchnię. Zrezygnowaliśmy tez z jednego okna w kuchni.

 

Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?