Witamy wszystkich :) Właśnie kilka dni temu zalaliśmy ławy ,które postanowiliśmy poszerzyć do szer. 80 cm na gł. 50 cm. Łącznie poszło ok 25 m 3 betonu B-20. Za którego zapłaciliśmy łącznie 7000 zł czyli 280 zł za m3 cena łączna za transport i pompę. Niestety jeszcze nie miałam czasu policzyć stali jaka poszła na same fundamenty ale postaram się do tego jeszcze wrócić . :) Mam nadzieje ,że pamietaliśmy o wszytskim tzn. Wprowadziliśmy rury do wody oraz zrobiliśmy część instalacji odgromowej .Teraz zaczynamy budowę z bloczka mam nadzieję ,że pójdzie nam szybciej niż te część budowy. Nasze jabłonki zyskały jeszcze w najbliższej okolicy 2 jabłonki , śliwkę i gruszkę ;) na nadziej małej ziemi wkońcu coś widać . :) P.S kierownik budowy zatwierdził nam wymiary i stal i na początek zapłaciliśmy jemu 600 zł.
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Mario
#1
witam, Państwo sami budujecie? Być może to wina zdjęcia, ale zbrojenie nie wygląda najlepiej.Strzemiona jakby nie były wiązane i nierówne. Przepraszam za uwagi, ale rzuciło mi się to w oczy.
Default avatar
Napisany przez Raduch85
#2
Super sprawa, że zaczęli państwo opisywać tutaj swój projekt. Proszę się nie zrażać uwagami bo zawsze z nich można coś wynieść oprócz nerwów ;) Czekam z niecierpliwością na dalsze zestawienia kosztów i prac inwestycji oraz problemów. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Raduch85
#3
I kolejne pytanie. Co było powodem poszerzenia ław?
Default avatar
Napisany przez Ach Mazury Jabłkonki 12G2
#4
Witam, Budujemy sami , strzemiona są na pewno równo i związane - sama nadzorowałam tatę i teścia :) Ławy poszerzaliśmy dlatego , żeby mieć pewność że utrzymają nasz dom na terenie blisko jeziora.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?