Prace postępują szybciej niż Intel Pentium. 
- betonowanie ław
​- murowanie ścian fundamentu
- hydroizolacja
- izolacja termiczna
- folia kubełkowa
- umiejscowienie przepustów
​- transport piasku do wypełnienia


Podsumowanie jak zwykle w formie prezentacji:
https://youtu.be/FUzarua0ihQ

 

 

 

 

White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez artur1981
#1
Gratuluje już kawał roboty zrobione :) - budynek wystrzeli do góry nawet się nie obejrzysz. U nas niestety nuda z papierami, terminami, zawiadomieniami :( nic się nie dzieje.
Orszeliny
Napisany przez morckrz
#2
Dziękuję :) To dobry czas, aby na spokojnie wszystko przygotować i przewidzieć, żeby potem nie gonić jak prace ruszą. Myśmy początkowo zostawili wszystko kompleksowo architektowi, który przez 6 miesięcy jak się okazało nic nie zrobił - no może skutecznie "ściemniał". Wzięliśmy sprawy w swoje ręce i w 2 dni złożyliśmy wszystkie wnioski i podania, załatwiliśmy odwiert, uzyskali mapę do celów projektowych. W tym czasie przesłaliśmy wszystkie pliki do innego architekta i do 1,5 miesiąca dokumentacja wylądowała kolejny raz w urzędzie i po tygodniu była zgoda na budowę. Potem uzyskanie mocy prawnej dokemntu, zgłoszenie i prace ruszyły.
Default avatar
Napisany przez KrystianW
#3
Witam. Mógłbyś powiedzieć czy Wasz architekt zmieniał dwuteownik w konstrukcji dachu na drewnianą belkę czy zostawił tak jak jest? Też będę budował ten dom, papiery już gotowe i może w tym miesiącu ruszymy z fundamentami :)
Default avatar
Napisany przez KrystianW
#4
Jeszcze jedno pytanie ;) Widzę, że fundamenty są w jednym poziomie, a w projekcie jest obniżenie ścian fundamentowych przy garażu. Takie rozwiązanie zalecił Wam architekt czy po prostu tak było łatwiej wykonać?
Default avatar
Napisany przez Krzysztof
#5
Witam, nie dostałem powiadomienia o komentarzu, przespałem. Ad.2. Garażu nie będzie, tylko pokój z łazienką, stąd jeden poziom. Ad.1. W konstrukcji dachu nic nie zmienialiśmy, ale pewnie zdamu się na doświadczenie kierownika i firmy wykonawczej, aby część prac uprościć. Na pewno schody będą klasycznie lane a nie w ten utrudniony sposób, to samo będzie z mocowaniem murłaty. Przedyskutuję temat i dam jeszcze znać. simibion@gmail.com

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?