15.04 - poddasze 127 m²
08.05 - parter + balkon 122 m²

White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez sanczez32
#1
Witam, bardzo podoba mi się ten projekt. Czy jest szansa na kontakt i rozmowę. Ciekawy jestem opinii osoby która budowała i mieszka. Pozdrawiam Marcin.
Orszeliny
Napisany przez morckrz
#2
Proszę pisać na maila, podam telefon. simibion@gmail.com
Default avatar
Napisany przez Paulina
#3
Witam! Czy obecnie już Państwo mieszkacie w nowym domu? :) jeśli tak to czy można prosić o relacje jak się mieszka, co teraz by Pan zmienił. Najbardziej mnie zastanawia brak zadaszenia nad tarasem i funkcjonalność górnych pomieszczeń, ale to nie problem pozmieniać, bo układ ma bardzo ok. Poszukujemy projektu z przestronnym salonem, a tu wydaje się być duuużo miejsca. Serdecznie pozdrawiam!
Orszeliny
Napisany przez morckrz
#4
Dzień dobry, jeszcze nie mieszkamy. Kończę robić suchą zabudowę na piętrze, a kafelkarze wykańczają łazienki. Na chwilę obecną nic bym nie zmienił poza tym co zmieniliśmy, a co można zobaczyć w początkowych wpisach na blogu. Jak chodzi o układ pomieszczeń to jesteśmy zadowoleni, jak chodzi o techniczny rozkład instalacji, to pewnie coś bym zoptymalizował. Wyżej podałem maila, można napisać to podam numer i chętnie coś opowiem. Pozdrawiam Krzysztof

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?