Juz mieszkamy ale wiadomo ze pracy troche jeszcze jest. Garaz i kotownie trzeba ogarnac bo tam wielka graciarnia. Pralnia i pokoje juz urzadzone
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Katarzyna
#1
CUDOWNIE U WAS :-) Gratulacje takiego etapu i przetrwania tego wszystkiego .Teraz to juz z górki .
Default avatar
Napisany przez Monika
#2
Jaki koszt całkowity budowy domu ? Gratuluję pieknie
Default avatar
Napisany przez Darek
#3
Świetnie.. szkoda że tak późno się włączyłem ale mam zamiar budować taki domek, proszę o koszty SSZ i do obecnego etapu jeśli to możliwe. Pozdrawiam.
Default avatar
Napisany przez Olaf
#4
Budowałem ten dom w tym sezonie. Stan surowy otwarty. Ytong energo Więźba prefabrykowana Ocieplony fundament 18 cm Stan zero z pierwszą posadzka Dachówka ceramika Wraz z robocizna 150 tys. Wersja bez garażu . Kwota robocizny 35 tys brutto Okna 3szybowe antracyt rolety mechanizmy elektryczne . Zamówione kwota 23 800. Ścianki działowe Materiały wysokiej jakości! Ekipa pośrednia sprawdzona!!! Odradzam takich co budują domy za 25 tys! Strach w tym mieszkać. Dodam że i tak jeździliśmy za ofertami cenowymi odnośnie materiałów Znam takie przypadki gdzie za robociznę biorą po 45 55 tys !!!
Default avatar
Napisany przez Natalia
#5
Dobry wieczór. Czy ktoś z Państwa buduje ten dom w województwie zachodniopomorskim?
Default avatar
Napisany przez arek
#6
witam proszę o zdjęcia z salonu i kuchni chodzi mi o okna mam taki sam projekt w lipcu start budowy .gratulacjie domu pozdrawiam arek

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?