Blog założony przez aneczka85m.
Projekt: Dom w rododendronach 26 (G2). Na blogu 4 wpisy, 12 zdjęć, 3 komentarze.

Strop tuż tuż

Na dzień dzisiejszy jesteśmy tuż przed zalaniem stropu nad częścią mieszkalną. Strop nad garażem zalelismy dokładnie tydzień temu we wtorek. Zalanie reszty planujemy na czwartek. Pogoda trochę się zepsuła ale murarzem dzielnie walczą aby do wlczwartku się wyrobić. Poniżej trochę zdjęć z dotychczasowych prac.
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Skończone fundamenty

Wreszcie skończone fundamenty, budżet na ten rok już wyczerpany ;) zbieramy siły na wiosnę i pełną parą ruszymy do góry - już nie mogę się doczekać :)

White
White
Dodaj komentarz

Pomału ruszamy

Beton podkładowy pod ławę zalany - dopiero:) jak ja bym chciała zobaczyć już jaki będzie środek:) 

White
White
Dodaj komentarz

Machina ruszyła

W dniu dzisiejszym tj 20.04.2018 zakupiliśmy projekt Dom w Rododendronach 26, decyzja zapadła z dnia na dzień - wcześniej byliśmy zdecydowani na projekt Kendra2m ale projekt wymagał sporych zmian. Działkę 4 km od miasta kupiliśmy w zeszłym roku też spontanicznie;) działka piękna, duża 27/37 na lekkim wzniesieniu, uzbrojona - czego chcieć więcej:) Wszystkie formalności związane z projektem zleciliśmy architektowi z biura projektowego. Czekamy obecnie na przysłanie projektu z ARCHON-u:) Z pewnością będziemy wprowadzać niewielkie zmiany ponieważ nam np nie jest potrzebny aż tak duży garaż na jeden samochód, mamy w planach zmniejszenie go o 1 m na korzyść powiększenia salonu o ok 40 cm. Zastanawiam się też nad zmianą okna w kuchni aby nadać współczesny wygląd bryle budynku. Dodatkowo marzy mi się zadaszony taras tak jak w projekcie Dom w aurorach 7 i jeśli będzie to możliwe to tak własnie wykonamy dach nad tarasem tym samym likwidując lukarnę-jaskółkę. Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu coś zaczyna się dziać:)  Na pozwolenie mamy czekać ok 3 tyg i będziemy wylewać fundamenty:) Czas pokaże jak dużo uda nam się w tym roku zrobić ;) 

White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?