Blog założony przez aneczka85m.
Projekt: Dom w rododendronach 26 (G2). Na blogu 3 wpisy, 5 zdjęć, 1 komentarz.

Skończone fundamenty

Wreszcie skończone fundamenty, budżet na ten rok już wyczerpany ;) zbieramy siły na wiosnę i pełną parą ruszymy do góry - już nie mogę się doczekać :)

White
White
Dodaj komentarz

Pomału ruszamy

Beton podkładowy pod ławę zalany - dopiero:) jak ja bym chciała zobaczyć już jaki będzie środek:) 

White
White
Dodaj komentarz

Machina ruszyła

W dniu dzisiejszym tj 20.04.2018 zakupiliśmy projekt Dom w Rododendronach 26, decyzja zapadła z dnia na dzień - wcześniej byliśmy zdecydowani na projekt Kendra2m ale projekt wymagał sporych zmian. Działkę 4 km od miasta kupiliśmy w zeszłym roku też spontanicznie;) działka piękna, duża 27/37 na lekkim wzniesieniu, uzbrojona - czego chcieć więcej:) Wszystkie formalności związane z projektem zleciliśmy architektowi z biura projektowego. Czekamy obecnie na przysłanie projektu z ARCHON-u:) Z pewnością będziemy wprowadzać niewielkie zmiany ponieważ nam np nie jest potrzebny aż tak duży garaż na jeden samochód, mamy w planach zmniejszenie go o 1 m na korzyść powiększenia salonu o ok 40 cm. Zastanawiam się też nad zmianą okna w kuchni aby nadać współczesny wygląd bryle budynku. Dodatkowo marzy mi się zadaszony taras tak jak w projekcie Dom w aurorach 7 i jeśli będzie to możliwe to tak własnie wykonamy dach nad tarasem tym samym likwidując lukarnę-jaskółkę. Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu coś zaczyna się dziać:)  Na pozwolenie mamy czekać ok 3 tyg i będziemy wylewać fundamenty:) Czas pokaże jak dużo uda nam się w tym roku zrobić ;) 

White
Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger  Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?