Z uwagi na zapytania dotyczące kosztów budowy do stanu obecnego w odniesieniu do Kosztorysu z projektu podajemy Nasze wyliczenia. Wiadomo ceny materiałów usług itp różnić się mogą w zależności od hurtowni, ekip i miejsca budowy domu.

Geodeta + dokumenty: 5.900 zł

Prace ziemne pod fundamenty: 850 zł

Materiały budowlane: 78.235 zł

Robocizna murarz + dach (konstrukcja + deskowanie i papowanie) + chudziak: 41.500 zł

Kanalizacja w domu (materiał i robocizna): 1.300 zł

Przyłącze do kanalizacji: Materiały + robocizna + prace ziemne: 1.430 zł

Łącznie: 129.215 zł

 

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Mateusz
#1
Aż miło patrzeć jak dom się pnie do góry:) Powodzenia i czekamy na więcej relacji oraz co jakiś czas koszty i nazwy firm oraz parametry stosowania głównych materiałów budowlanych jak bloczki, dachówka itp.
Default avatar
Napisany przez Banio
#2
Dziś otrzymaliśmy wiadomość że od wtorku zaczyna się montaż dachówki oraz orynnowania i obkładanie kominów. Zdecydowaliśmy się na dachówkę ceramiczną Koramic Alegra 9 w wersji antracyt Mat. Koszt dachówki i rynien wraz z robocizną - 38.000 bez kominów. W trakcie i po montaż w kolejnym wpisie wrzucimy zdjęcia z realizacji :)
Default avatar
Napisany przez maurin
#3
Jestem zaskoczony tak niskimi kosztami robocizny, dostalem kilka ofert roznych firm budowlanych i najnizsza wynosi 90tys za SSO (kompletny dach). Czy Pan cos sam tez robil czy wszystko jest zlecone firmie budowlanej?
Default avatar
Napisany przez Banio
#4
Witaj Maurin, wszystko robiła firma- od fundamentów aż po papę na dachu :) Dachówka kominy i okna dachowe to już oddzielna firma. Pokrycie dachu z oknami dachówką kominami na gotowo 38.000 brutto ( materiał + robocizna ). My tylko patrzyliśmy jak rośnie ;)
Default avatar
Napisany przez Marta
#5
Czesc. Chciałam zapytać te ceny to z tego roku?
Default avatar
Napisany przez Banio
#6
Hej Marta :) tak to ceny z tego roku :) z maja :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?