W tym tygodniu powstala wiata. Jest duża i taka jaką chcieliśmy. Mieści dwa samochody a pomieszczenie gospodarcze przyda sie na rowery i urządzenia ogrodowe- aktualnie mamy w nim styropian do ocieplenia domu. W domu tez się dzieje. powstały stelaże pod płyty kg oraz strych. Za dwa tyg będziemy ocieplać dom o ile pozwoli na to pogoda. W salonie został zamontowany wkład kominkowy aby powoli schły gipsy-mamy już położona jedna warstwę. Końcem tygodnia zostal wykonany plot panelowy oraz została zalana stopa betonowa pod bramę.Oto zdjęcia.

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Jarek
#1
Cześć Można prości o informację na temat wiaty. To jakiś typowy projekt czy inwencja własna? Pozdrawiam Jarek
Default avatar
Napisany przez Zbych_k
#2
Witam Projekt stworzyliśmy na swoje potrzeby- jest to wiata z pomieszczeniem gospodarczym na która nie trzeba zezwolenia- My osobiście będziemy zgłaszać tylko pomieszczenie gospodarcze.
Default avatar
Napisany przez Piotr
#3
Witam, czy mozna wiecej zdjec wiaty na maila piotr.wasiek@gmail.com, lub jakiś wasz projekt tej wiaty?
Default avatar
Napisany przez Jarek
#4
Jak możesz to wrzuć tu więcej zdjęć wiaty i jej wymiary.
Default avatar
Napisany przez Zbych_k
#5
projekt narysowaliśmy na kartce, nie był robiony przez żadnego architekta. Razem z mężem wiedzieliśmy ze wiacie muszą się zmieścić dwa samochody a w pomieszczeniu gospodarczym wszystkie krzesła, rowery i inne rzeczy, które chowa się na zimę. Jak mąż ma wymiary wiaty to napisze. Wstawię też zdjęcia wiaty do nowego postu, ponieważ wiata jest juz ocieplona.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?