Blog założony przez Luki.
Projekt: Nie wybrał projektu. Na blogu 2 wpisy, 9 zdjęć, 0 komentarzy.

Fundamenty

Prace zaczęliśmy zimą, gliniaste podłoże wcale nie ułatwiało pracy i pierwsza koparka poddała się po 20 minutach grzęznąc w rozjeżdżonej glinie.

Kolejna z długim ramieniem radziła sobie zdecydowanie lepiej. Fundamenty zostały zaszalowane 29 grudnia, a 18 stycznia wylano płytę. Zima w tym dniu postanowiła o sobie przypomnieć ale beton był już zamówiony więc nie mogliśmy przełożyć prac.

ŁiM

White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Początek

Działka kupiona w marcu 2017, do listopada formalności i w grudniu ruszyliśmy z pracami.

Projekt wybraliśmy już wcześniej ale długo zastanawialiśmy się jak ma wyglądać ostatecznie. Uznaliśmy na początku że garaż wykorzystamy tylko jako składzik i zmniejszymy go o połowę, także przeniesiemy tam kotłownie. Ostatecznie z garażu całkiem zrezygnowaliśmy, a pomieszczenie zostało przeznaczone na pralnie/magazynek oraz osobną wydzieloną kotłownie. Dzięki takim zmianom zyskaliśmy dużą garderobę (9m kw) oraz pralnię o powierzchni 15m kw. powstało także całkiem spore pomieszczenie na kotłownię i wszelkie rozdzielnie.

Powierzchnia domu urosła do 137m kw.

Zmiany te wymagały jednak ingerencji kierownika budowy i po zatwierdzeniu ich projekt ostatecznie trafił do wykonawcy. Później jeszcze wprowadzaliśmy kosmetyczne zmiany ale te już nie wymagały zgłoszenia.

ŁiM

White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?