Witamy ☺

Nasza przygoda z Kortlandami zaczęła się od marca, choć najpierw nasze serca skradł projekt Dom w Topolach ale po dłuuuugich za i przeciw wyszły Kortlandy ❤ i jesteśmy w 100% pewni, że jest to dobry wybór.

Naszą drogę "przez mękę" rozpoczęliśmy 27 lipca tego roku z dniem wydania decyzji o pozwolenie na budowę. Przez stosy papierologi, błędy w geodezji po operaty wodnoprawne udało nam się uzyskać decyzję... i wydawać by się miało że to koniec przeszkód to byliśmy w błędzie...

Planowaliśmy budować dom z cegły Winerberger Porotherm na zaprawę w końcu cegła to zawsze cegła ☺ i tu kolejna przeszkoda bo od początku lipca nie ma tej cegły w całym mazowieckim.. i jak już może będzie to cena też będzie ładna tak więc mamy miesiąc na podjęcie decyzji z czego postawimy nasz dom, teraz wahamy się między bloczkiem H+H a cegłą MAX z okolicznej cegielni.

Co wyjdzie zobaczymy nie długo ☺

W projekcie usuneliśmy słup przy schodach oraz chcemy usunąć również ten nad garażem.

Planujemy również zrobić stropodach lany, rekuperację i fotowoltaikę (po ostatnich doniesieniach o podwyżce prądu).

Tak więc CZAS START ! ;)

Mid 923a7dedb2ea0b88506a90a9e57f6177

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Mateusz Lasak
#1
hej, Jak tam budowa? Jaki w końcu wybraliście budulec i gdzie można Was podejrzeć ? Planuje ten sam projekt :) Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Dominika
#2
Witaj, na jakim etapie jesteście? My też dłuugo myśleliśmy o domu w topolach, jednak decyzja padła na dom w kortlandach :) w jakiej miejscowości budujecie?

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?