Po 1,5 roku poszukiwań wymarzonej działki, udało Nam się znaleźć taką, która spełniała Nasze wymagania, zarówno pod względem finansowym, jak i lokalizacyjnym. W dniu 15.03.2018 r. podpisaliśmy umowę sprzedaży i od tego dnia staliśmy się właścicielami Naszego małego kawałka ziemi. Projekt Dom w Galach (G) został wybrany wcześniej, po kilku miesiącach intensywnego przeglądania katalogów różnych biur projektowych. Pod zakupioną działkę zdecydowaliśmy się na lustrzane odbicie tego projektu. Formalności zostały zakończone 25.05.2018 r. kiedy to złożyliśmy wniosek o udzielenie pozwolenia na budowę. Decyzję otrzymaliśmy 18.07.2018 r. Jeszcze tylko musieliśmy odczekać na uprawomocnienie i można było przystąpić do działania na działce. Jak widzicie, w niespełna pół roku od zakupu działki możemy przystąpić do budowy. Najtrudniejsza droga dopiero przed Nami, postaramy się na bieżąco zdawać relację i dzielić się własnymi doświadczeniami. Cdn. 

 

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Aja
1 osoba lubi ten post
#1
Witam my również 1,03 złożyliśmy dokumenty wiążące się z pozwoleniem na budowę od 1,09 ruszyliśmy z fundamentami plan na ten rok pociągnąć dom do stropu .Wiele przed nami ale przygoda niesamowita
Default avatar
Napisany przez Ewa i Piotr
#2
Życzymy powodzenia !

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?