Nasz wykonawca jak powiedział, tak też zrobił i 6.03.2019 (w środę) wylał wieniec. Dwa dni po rozpoczęciu murowania ścian poddasza.

Teraz widać już jaka będzie wysokość ścianki kolankowej. Moim zdaniem wyszło całkiem fajnie, pokoje na poddaszu nie będą miały takiej bezużytecznej przestrzeni, gdzie dach jest tuż nad podłogą.

Zdjęcia robiliśmy następnego dnia po wylaniu wieńca, 7.03.2019.

W czwartek 07.03.2019 roku spotkaliśmy się na działce z projektantem PGE. Bardzo sympatyczny facet, uprzejmy, konkretny. Chyba lubi swoją pracę:) Dogadaliśmy się bez problemów, sąsiad też bez problemów podpisał zgodę na przekopanie jego działki od słupa:)

Gdy wracaliśmy z projektantem PGE od sąsiada na naszą działkę, to powiedział tak: “No to macie prąd” !! :) A gdy my załatwiliśmy ostatnie formalności, on się dowiedział od wykonawcy że najprawdopodobniej już w następnym tygodniu będą kopać przyłącze:) No i jak już wszystko będzie gotowe, skrzynka postawiona, to dostaniemy fakturę do zapłaty.

Tak więc jak na razie doświadczenia z PGE jak najbardziej pozytywne!!:)

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?