Kilka nocy temu zaczęłam powoli analizować  AGD. W łazience nie ma problemu, bo musi być płytka suszarka, więc pozostaje tylko Candy Slim. A pralka na 46 cm głębokości to coś się da wybrać:)

Natomiast wybór kuchennego AGD to po prostu masakra. Tyle opcji, że nie wiadomo nawet na co patrzeć.

W przypadku piekarnika chciałam Samsung Dual Cook. Ale im więcej o nich czytałam i myślałam, tym mniej byłam przekonana. W końcu doszłam do wniosku, że zamiast tego wolę termosondę i pyrolizę. Więc Electrolux. Jak zaczęłam oglądać i czytać, to gotowanie na parze też zachęcająco wygląda. Ale w tym połączeniu 3 opcji to już cena idzie w górę:( I tak ze wszystkim…

W końcu wybrałam sobie typy, które - wg mnie - mają dobry stosunek jakości do ceny. Mąż też wyczytał, że Electrolux ma promocję, jak się kupi u nich płytę + piekarnik za konkretną kwotę, to oddają część pieniędzy (4 różne progi cenowe i zwrotu). Uzupełnić ten zestaw można ich zmywarką i chłodziarką.

Ja miałem i tak już upatrzone piekarnik i płytę indukcyjną Electroluxa, więc po prostu zamieniliśmy zmywarkę BOSCHA (który podobno już nie jest tak dobry jak kiedyś, ale czy to prawda?) na zmywarkę Electroluxa. Tym sposobem, jeżeli wszystko pójdzie ok, to Electrolux powinien nam zwrócić 1000 zł.

Oczywiście wybranych modeli nie było w sklepie, więc musimy czekać do soboty, aż przyjadą. Wtedy je obejrzymy i - jeżeli wszystko będzie ok - kupimy.

 

Wciąż brakuje nam suszarkę bębnowej (Candy Slim musi być), mikrofalówki (ale wolnostojąca, więc tania:)) i okapu (który kupujemy od poniedziałku i nie możemy kupić). Wybrałam też prześliczną lodówkę Samsunga, ale mąż jej nie chce, bo droga:(

Okap musimy kupić, bo miał być schowany w szafce. Więc stolarz musi znać wymiary okapu, żeby wiedzieć, jakiej głębokości mają być szafki wiszące. Ale chciałam okap Electroluxa z tym systemem Hod2Hoob, żeby współpracował z płytą. A takiego chowanego do szafki i do tego czarnego (tylko te elementy, które widać) nie mogę znaleźć. Chyba nie ma takiego, a szkoda:(

 

W środę 17.07 majstrzy ocieplili wełną cały dach. Wełna Isover, 15 cm, lambda 0,33. Kolejne 10 cm ma być dołożone na krokwie, jak będą robić sufit podwieszany na poddaszu.

Stelaż sufitu podwieszanego też powoli powstaje:)

W czwartek, 18.07.2019, zgodnie z ustaleniami, przyjechali też spece od rolet. Mają je zamontować oraz wyregulować okna.

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?