Wytargowaliśmy ostateczną cenę za kładzenie płytek w łazienkach. Z tym samym wykonawcą, co zaczął robić sufit podwieszany w salonie.

Łazienka na dole - 1500 zł. W zasadzie całość, tylko zabudowę geberitu mąż chce robić. No i jedna ściana płytek nie ujęta w wycenie robocizny - chcę dać tam panel szklany z grafiką. Mąż nie chce, więc na razie los tej ściany jeszcze nieznany jest:)

Łazienka na poddaszu - 2700 zł. Także całość, oprócz zabudowy geberitu - to mąż chce zrobić sam.

 

Rolety mamy zamontowane. Kolor Złoty Dąb. Monterzy zamontowali je w sumie w jeden, niecały nawet, dzień. 

Nie daliśmy ich tylko do wąskich okienek w łazience na parterze oraz do kotłowni. Wydają się być na tyle małe, i na tyle wysoko umieszczone, że rolety nie będą potrzebne.

29 sierpnia ma przyjść elektryk by je podłączyć. Więc na razie rolety są, ale nie działają:)

 

Z wtop - okno w kuchni ma coś nie tak, chyba jest po prostu za wysoko. W każdym bądź razie, nie da się zrobić blatu kuchennego i parapetu jako całość (bo blat by musiał być do wysokości 96 cm, a to o wiele za wysoko). Ja w zasadzie nie mam zdania, jak lepiej. Czy tak jak miało być - blat i parapet na tym samym poziomie, jako całość. Czy tak jak musi być - blat trochę niżej, a parapet okna kilka cm wyżej. W opcji pierwszej wszystko wygląda jednolicie. W opcji drugiej, roślinki na parapecie nie będą doniczkami włazić w talerze:) Mąż jednak bardzo niepocieszony, bo chciał koniecznie mieć blat i parapet na jednym poziomie. Ale ścinanie dobrych kilku cm muru (w tym ciepłego parapetu) żeby obniżyć ten parapet jest bez sensu.

White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?