W sobotę 27 lipca Pan Koparkowy, który robił drogę, przywiózł nam 3 wywrotki ładnej ziemi, a potem ją rozsypał na działce.

Brakuje jeszcze trochę ziemi na taras, reszta jest w miarę fajnie już.

Z tarasem planujemy najbliższe 2 lata mieć tam położoną sztuczną trawę. Potem, jak ta ziemia się ubije, zrobimy porządny taras:)

Na samej działce mamy ziemię rolną klasy IIIb. To przysypaliśmy 17 wywrotkami gliny. Potem doszło jeszcze kilka wywrotek różnej ziemi. Na to ziemia z drogi, no i na wierzchu ładna, dobra ziemia:)

No i się teraz zastanawiam, co z tym misz-maszem zrobić? Może poprosić kogoś z traktorem, żeby to zaorał i zbronował? Żeby przemieszać te różne warstwy ziemi? A może warto by tam teraz walnąć przed wymieszaniem jeszcze piach, żeby zrównoważył trochę glinę?

 

W poniedziałek 29 lipca panowie z Tyczyna puścili nam pod dom światłowód. Kopali sąsiadowi, to przy okazji puścili i u nas:) Za to nic nie zapłaciliśmy. Dopiero jak kupimy router mamy się do nich zgłosić i podpisać umowę:) Ale zawsze to coś do przodu, i to tym razem bez wydzwaniania, proszenia i sępienia:) Miła odmiana.

 

Mąż spędza kilka dni urlopu pracowicie, na działce. Za kilka dni wyjeżdża służbowo do Izraela na dwa tygodnie, więc stara się troszkę nadgonić z budową, podomykać kilka pierdółek. W poniedziałek spotkał się z elektrykami, robili podłączenia do rolet, pokazali mu też, jak różne gniazdka montować. 30 lipca mąż ostatecznie podłączył wszystkie rolety. Działają, każda się zamyka i otwiera. Oprócz tej w kuchni - wychodzi na to, że m=brat męża niechcący przeciął kabel, jak coś robili. Trzeba to będzie naprawić:)

 

Wstępny plan jest taki, by przed męża wyjazdem kupić jeszcze farby, płytki na dolną łazienkę, płytki do korytarzy i kuchni, drzwi wewnętrzne i panele. W Majstrze jest obecnie promocja i zwracają 30% zakupu w bonie na kolejne zakupy. Co przy wybranych przez nas panelach daje ok 2000 zł w bonie, które można przeznaczyć na farby, listwy przypodłogowe itp. Tylko nie bardzo mamy gdzie to wszystko składować:(

 

White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?