W niedzielę 11 sierpnia byłam umówiona na budowie ze stolarzem znalezionym na Oferteo. Przyjechał zrobić pomiar schodów, wybrałam kolor lakieru, zapłaciłam zaliczkę. Schody mają kosztować 9000 zł, zaliczki zapłaciłam 3000 zł.

Ale gość przyjechał na czas, w miarę szybko, bez ściemniania, nie musiałam na niego czekać tygodniami. Więc jak na razie jestem zadowolona. Schody mają być gotowe na początku października. Chciałam na koniec września, ale nie zdążyłby. Mówił też, że wolałby je zamontować na końcu, już po kuchni itp.

Kolor jaki wybrałam to Teak 23-48. Na zdjęciu na prawo od panela podłogowego.

 

No i kolejne zaskoczenie, szok nawet. Hydraulik pojawił się na działce z maszyną do wygrzewania wylewek. No, tego to się nie spodziewałam. Ponad 2 tygodnie po obiecanym terminie, ale i tak się nie spodziewałam:)

 

Żeby ta nieszczęsna gazownia w końcu zrobiła nam przyłącze, to byśmy nie byli zdani na łaskę hydraulika:( Ale uzyskanie pozwolenia na rozbudowę gazociągu trwa chyba nawet dłużej, niż uzyskanie pozwolenia na budowę domu… A mamy od gazociągu do skrzynki w linii ogrodzenia 3 metry do zrobienia tylko!

 

White
White

Komentarze

Borowka amerykanska chandler 4 letnia mega owoc.jpeg
Napisany przez Izabela
#1
Niestety, gaz musi być wyczekany... Ale sprawę przyspiesza mapa z projektowaną instalacją. Jeśli ma się taką mapę, nie musi już jej robić gazownia, a to ponoć zajmuje najwięcej czasu.
Default avatar
Napisany przez Morelki N (ver. 2)
#2
Tylko ta mapa, żeby cokolwiek przyśpieszyła, to musi być chyba gdzieś na początku walki o przyłącze gazu? U nas w tym momencie jest już wydane pozwolenie na budowę (w końcu). Tylko musi się jeszcze uprawomocnić, no i ekipa musi przyjść kopać:)

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?