Malowanie idzie zgodnie z planem. Z farby jestem bardzo zadowolona. Magnat Ceramic bardzo ładnie kryje (2 malowania wystarczają w zupełności za każdym razem, niezależnie od koloru), kolory też wychodzą bardzo fajne. Żywe, ładne, ale nie jaskrawe.

Pokój męża ma niebieskie ściany, tak jak chciał:)

16.09 zaczęłam kłaść panele. Na pierwszy ogień poszedł pokój gier - pokój nad garażem - ten, na którym nam najmniej zależy:) Ponieważ ja nigdy wcześniej nie kładłam paneli, mąż miał mi przed pracą pokazać jak to zrobić dobrze.

Okazało się jednak, że czyszczenie podłogi, zamiatanie, odkurzanie zajęło tak dużo czasu (na tej podłodze była chyba tona samego kurzu i piasku…), że już nie zdążył.

Gdy on pojechał, sama położyłam 5 rzędów paneli. Niestety, najdłuższa ściana okazała się być krzywa. Ma “brzuszek” na środku. No i moje próby podosuwania paneli z obu końców ściany na odległość około 1 cm od ściany nic nie dały…

Gdy się z tym pogodziłam, rozebrałam wszystkie rozłożone już panele. Lekko przycięłam na całej długości trzy panele z pierwszego rzędu (tam gdzie ściana ma brzuszek) i rozłożyłam resztę (tyle, ile wcześniej, przy pierwszym podejściu).

Według mnie wyszło dużo lepiej.

Gdy skończyłam, była już prawie 15, więc musiałam się zbierać po córeczkę do żłobka. Gdy ja już pojechałam, przyjechał mąż. Obejrzał moje dzieło, stwierdził, że “sa szpary” i rozebrał wszystko. Potem ułożył je jeszcze raz. Dokładnie tyle samo paneli, co ja wcześniej…:)

 

Jutro rano ma ze mną pojechać na budowę (przed pracą) i mi pokazać, jak to robić tak, by “nie było żadnych szpar”. Zobaczymy, co z tego wyjdzie:)

 

White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?