20.09.2019 koło 15 zadzwonił szklarz, że za chwilę przyjedzie zamontować lustra do łazienek. Jak powiedział, tak zrobił:)

Dzwoniłam do szklarza w czwartek 12.09. W poniedziałek 16 września przyjechał zrobić pomiary, a w piątek 20 września zamontował gotowe lustra. Koszt: 360 zł (za oba razem). W tym pomiary, dowóz, montaż, wycinanie otworów na gniazdka. Miło, szybko, sprawnie i przyjemnie. Oby tak więcej spraw załatwiać:)

 

Ten sam piątek do południa poświęciliśmy z mężem na Leroy Merlin. Wybraliśmy wszystkie firanki i zasłony, a także dużą część lamp. Pospisywaliśmy to, a w sobotę 21 września mąż pojechał, żeby wybrane wcześniej rzeczy kupić. Skorzystał z promocji “bon na 100 zł za wydane 1000 zł”. Ale poczuł się oszukany, bo wydał w sumie 5500 zł a dostał bony na 300 zł. No i oczywiście zeszło mu i tak dobrze ponad dwie godziny.

W ogóle mąż zadzwonił do mnie zszokowany, że “te firanki i zasłony to 3000 kosztują!”. Mówiłam mu wcześniej, że za 1000 zł to nie kupi tego cholerstwa na cały dom raczej, to nie chciał uwierzyć:) Ale mamy kolejne punkty z listy “Do kupienia” odfajkowane:)

 

W sobotę 21 września “sprzedałam” córeczkę babci na kilka godzin i pojechałam podgonić panele. Mała odmówiła południowej drzemki, ale mimo to dzielnie trzymała się do wieczora, humorek na szczęście też jej nie opuścił:)

Ja w tym czasie, z pomocą brata męża, kładłam dalej panele. Udało nam się “wejść” do pokoju córeczki i położyć tam dobre kilka rzędów paneli. Z czego jestem dumna, a co zajęło trochę czasu - udało nam się “cofnąć” z panelami w tym pokoju o dwa rzędy, pod ścianę, zachowując wszędzie równy ich podział i rozkład. I nic się nie rozeszło, panele ładnie się dopasowują i przylegają do siebie:)

Kolejny raz taka zabawa z “cofaniem się” będzie w sypialni i garderobie. Ale może też się uda.

Mąż w tym czasie robił zakupy, a później montował kontakty i przełączniki.

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?