15.10.2019 roku podpisałam w PGNiG umowę o dostawy gazu. Dalej musimy czekać na zamontowanie gazomierza, ale co tam. Najważniejsze, że oficjalnie mamy już wszystkie umowy podpisane:) Oprócz internetu, bo nie mogę się do nich dodzwonić:)

 

Mam też kolejną wycenę podjazdu. Najdroższą jak do tej pory, ale kompleksową. Ładnie rozpisane wszystko. Koszt całości (nawet z wybraną już kostką, obrzeżami itp) to - bagatela - niecałe 40 000 zł!!!

Masakra… A to sam front domu, bez tarasu nawet...

Ten gość sprawiał wrażenie solidnego i solidna firma, ale za drogo po prostu. Weźmiemy innego i chyba troszkę jednak zmniejszymy powierzchnię “zakostkowaną”. Chciałabym się zmieścić w maksymalnie 30 000 zł.

Za to z pozytywnych spraw - Elfir wciąż zaskakuje:) Wysłała mi do podjazdu schemat z wymiarami, podanymi średnicami okręgów na jakich są zaplanowane zaokrąglenia itd. Bardzo szczegółowe, bardzo dokładne. A ja myślałam, że ten wysłany przez nią schemat podjazdu, to tyle, to cały projekt podjazdu już:) No i jego pokazywałam do wyceny, i tak każdy mówił, że dobrze że taki projekt mamy:)

Dodatkowo, mimo, że ogród był umówiony na zimę najwcześniej (w sensie jego projekt) to już wysłała nam propozycję wstępną jego zagospodarowania. No i naszego problematycznego, acz ciekawego, tarasu:)

W każdym bądź razie, moja “fanaberia” czyli projektantka ogrodu, to był świetny pomysł:)

 

Mamy też w domu już zamontowane w zasadzie wszystkie gniazdka i włączniki. Mąż jest z siebie dumny, i słusznie:)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?