Ekipa od elewacji nie zdążyła jej skończyć. W dużej mierze przez dodanie desek elewacyjnych, a raczej ich imitacji:).

Z tym wyszedł też niezły numer - chłopaki sobie te deski ponumerowali, ołówkiem. No i po ich ułożeniu na elewacji i pomalowaniu okazało się, że ten ołówek widać. Im więcej warstw farby dawali, tym bardziej było go widać.

Rozwiązaniem jest “reset” koloru - pomalowanie znowu na biało, a potem od nowa na wybrany kolor…

 

24 października ekipa od kostki brukowej mimo wszystko zaczęła pracę. W następnym tygodniu ma się pogorszyć pogoda, więc chcą zdążyć wszystko wykorytować i zasypać. Może im się uda.

Tego dnia na budowie obijały się o siebie trzy ekipy: stolarz składający meble kuchenne, ci od elewacji i od kostki:) Ekipa od elewacji nie zdążyła wywieźć swoich rusztowań, narzędzi itd. Więc nie było jak korytować pod kostkę:)

Główny majster chodził i mierzył z wydrukami zwymiarowanych projektów tarasów i podjazdu, a także z rysunkiem od Elfir. I mimo tego udało mu się “nie zauważyć, że tam jest jeszcze drugi taras narysowany”:) Jakby nie moja reakcja, nie mielibyśmy tarasu górnego.

 No i tak to dzisiaj dosyć chaotycznie wyglądało. 

Ale po skończonym dniu efekt był całkiem fajny:)

 

Niestety córeczka dzisiaj po południu miała prawie 39 stopni temperatury:( Liczyłam na to, że najbliższe dni będę na  budowie i przypilnuję ekipę od kostki, żeby się trzymali projektu. Chciałam też tam trochę sprzątnąć w końcu, umyć okna i podłogi przy okazji. Ale wygląda na to, że nie ma szans:(

 

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#1
Przede wszystkim zdrówka dla najmłodszej inwestorki :-)) dla Was natomiast cierpliwości i wytrwałości. Jak się budować to tylko z uśmiechem na buzi ;-))
Default avatar
Napisany przez Morelki N (ver. 2)
#2
Dziękuję:) Mała dzisiaj miała jakieś cudowne ozdrowienie. W sumie zaczęło się już wczoraj wieczorem, jak bez leków temp. w nocy była 37,4. A rano wstała z uśmiechem na buzi, 36,3 stopnia i się wyrywała do żłobka:)

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?