Złożyliśmy narożnik. Pasuje do salonu, kolor ma bardzo ładny (a nie zgniły, jak mąż panikował), jest też bardzo wygodny:)

Elewacja jest skończona (wszystkie deski pomalowane na docelowy kolor). Hydraulik także skończył swoją pracę, kotłownia gotowa. W każdym pokoju sterownik, mąż się bawi przestawianiem temperatur na telefonie…

Dla mnie najważniejsze, że jest już ogrzewanie i ciepła woda.

Elewacja i hydraulik były “zamknięte”  28 października. 

 

30 października natomiast - w końcu - mamy kuchnię zmontowaną. Jeszcze kilka szczególików zostało - panele szklane, powieszenie półeczki na przyprawy, wywiercenie w blacie otworu na dozownik płynu, kosza na śmieci. Ale kuchnia jako taka już jest, i bardzo nam się podoba. Wyszła taka ciepła, przytulna, a jednak praktyczna. Jedna wtopa - suszarkę w szafce wiszącej  dałam nie w róg, a do sąsiedniej szafki. To był błąd, bo to miejsce jest idealne na kubki. A suszarka może być w rogu. To będzie zmienione przy okazji wykańczania ostatnich szczegółów kuchni. Koszt: 13 272 zł. 

 

Okno dalej bardzo brudne jest, nie zdążyłam jeszcze umyć. Mikrofala stoi w miejscu tymczasowym a nie docelowym. Części małego AGD dalej nie postawiliśmy (brak czasu). Ale jest już działająca kuchnia, jest narożnik w salonie. Brakuje stołu z krzesłami, materaca w sypialni i dom będzie naprawdę domem:)

 

30 października byłam też w Urzędzie Gminy. Mamy już nadany numer domu:) Złożyliśmy też już papiery o odbiór domu. Protokół odbioru przyłącza z PGE muszę donieść, ale  - jeżeli dobrze zrozumiałam - ustawowe 14 dni na “ustosunkowanie się” już się odlicza:)

Taras “się robi”, córeczka podczas drzemki testuje już jego jakość.

Natomiast łazienki nie są skończone. Na nasze szafki podumywalkowe musimy jeszcze trochę poczekać, dlatego tymczasowo mamy zrobione postumenty.

 

White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?