Tynki i wylewki zrobione, Pan od C.O. z niecierpliwością czeka, aż mąż przygotuje kotłownie - położy płytki, pomaluje ściany, aby mógł zainstalować piec i bojlery na wodę. Tynki na piętrze już ładnie wyschły, ale parter schnie znacznie wolniej. Namawiam męża na wynajęcie osuszaczy do tynków, ale za cholerę nie chce pożyczyć. Ciekawe, czy często inwestorzy korzystają z tych sprzętów do osuszania tynków?

Nie mogłam się doczekać wykończeniówki, ale teraz jestem przerażona tym etapem. Pierwszy spór powstał przy płytkach do kotłowni i spiżarni. Mamy kompletnie odmienne gusta i nie szło się dogadać. Jeśli taki spór wybuchł o te pomieszczenia to jestem przerażona co będzie dalej. Wykończenie kotłowni jest sprawą najpilniejszą, ponieważ nasz wykonawca C.O. chciałby już zainstalować bojlery i piec. Mąż nigdy nie kładł płytek, więc będzie próbował na tych dwóch pomieszczeniach. Jak zda egzamin to będzie robił w całym domu.

White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?