Witam wszystkich, z racji tego że mamy sobotę wkońcu znalazłem wolną chwilę aby siąść do komputera i dodać nowy wpis na blogu :) 

Sytuacja u nas wygląda następująco .... ukończone zostało docieplenie wełną mineralną całego poddasza, wyłożona została podłoga na strychu płytami osb, zabudowane zostały schody super-termoizolacyjne Fakro LWT o wymiarach 120  x 140 i długości 350, zabudowa z płyt G-K Knauf została zespoinowana i przejechana gładzią. Dodatkowo słupy podpierające konstrukcję więźby dachowej (a było ich kilka) również zostały zabudowane płytami G/K.

Aktualnie jesteśmy na etapie kafelkowania kotłowni podłóg i ścian aby jak najszybciej można było ją wyposażyć w piec węglowy na ekogroszek oraz bojler. Płytki zamówiliśmy w Leroy Merlin, są to płytki gresowe - szkliwione o IV klasie ścieralności, wymiarach 33 x 33, grubości 0,85mm. Płytki położone zostaną na kleju Mapei Kerabond T oraz preparacie gruntującym Mapei Primer G. 

W tych samych płytkach wyłożony zostanie garaż, jednakże w pierwszym etapie tylko jego ściany, aby można zamontować centralny odkurzacz oraz grzejnik pod oknem. Podłoga garażu wraz z korytkami odpływowymi zostanie wyłożona po reszcie prac w środku domu. Pozdrawiam

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?