W ciągu ostatnich dni nie było zbytnio czasu na wpisy na blogu z uwagi na inne obowiązki, no ale jakoś w końcu się udało utworzyć nowy wpis aczkolwiek na budowie zbytnio nic ciekawego się nie działo, bo po zalaniu pierwszej warstwy ław fundamentowych, ekipa budowlana przystąpiła do ponownego szalunku (wzwyż od wylanej warstwy) i zbrojenia kolejną warstwą prętów o średnicy 16mm. Dokonałem również lekkiej modyfikacji związanej z instalacją odgromową a mianowicie odszedłem od koncepcji otoku budynku i przyspawałem bednarkę w narożach budynku by później połączyć ją z resztą instalacji biegnącej z dachu. Po ukończeniu wyżej wymienionych prac w dniu 31.03.2015 roku wylano kolejną warstwę betonu C30 z dodatkiem mrozoodpornym. Może się wydawać że wszystko jest lekko opóźnione w czasie i roboty się ślimaczą jednak pogoda nie dopisuje, jest wręcz paskudna. W tym tygodniu tak na zmianę raz śnieg raz deszcz i na koniec przymrozki ... no cóż ... prognozy pogody zaczynają być optymistyczne dopiero od przyszłego tygodnia.

W następnej kolejności w harmonogramie robót budowlanych czeka malowanie "lepikiem" fundamentu, zasypywanie i ubijanie ław fundamentowych piaskiem, zbrojenie i wylewka przepony :)

W chwili obecnej sytuacja na budowie prezentuje się następująco .... (zdjęcia poniżej):

Mid 6d3adb6addd3f99f21e63d3d4278459c
Mid 6ed14721a212e5c951a434049e096dec

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?