Dach praktycznie całkowicie gotowy, jednak zabrakło kilku dachówek i domówiliśmy dachówki skrajne na które niestety trzeba poczekać - firma Bogen sprowadza je z Niemiec. Nie czekając dłużej na dachówkę bo nie wiadomo kiedy będzie ... ekipa zamontowała okna dachowe - zgodnie z projektem. Początkowo górale chcieli okna zamontować wyżej w linii prostej do murłaty, twierdząć ze tak będzie lepiej docieplone i okna nie będą przemarzać, jednakże nawet dla mnie już po wylewkach przez te okna mało co bym widział a mam prawie 190cm wzrostu :) Górale bezproblemowo obniżyli okno o jedną dachówkę i wysokość powinna być już ok ... czyli tak jak jest w projekcie wyszło bodajże 15 cm ponad murłata co i tak jest wysoko bo ścianka kolankowa w projekcie wynosi 115cm do tego murłata i dopiero od niej 15 cm wzwyż.

Okna w garażu i pralni natomiast kazałem o jedną dachówkę podnieść ponieważ standardowo są bardzo nisko i musiał bym się mocniej schylić żeby je otworzyć.

Aktualnie mamy już zamówione okna zewnętrzne które powinny wyjść z fabryki w połowie sierpnia, a teraz zastanawiamy się nad wyborem bramy garażowej i drzwi zewnętrznych.

Ponadto jak widać na załączonym zdjęciu na placu budowy w końcu pojawiło się ogrodzenie "baaaardzo prowizoryczne" :)

White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?