Po pierwsze DZIAŁKA:

Niespełna dwa miesiące podróży bliskich i dalekich, niczym Lech, Czech i Rus trafiliśmy na swoje potencjalne gniazdo --> negocjacje/formalności --> kredyt --> akt notarialny --> mamy SWOJĄ działkę!

 

Po drugie PROJEKT

Wybrany  --> Zmiany dokonane --> Dokumenty złożone.

W zasadzie projekt wybraliśmy w trakcie poszukiwań działki, albo raczej projekt wybrał nas. Wizje moje i męża odnośnie przyszłego domu zupełnie się ze sobą nie łączyły, aż do zobaczenia tego projektu na żywo. Głębokie westchnienia, wieczór googlowania i o to dom w kardamonie g2 jest nasz. Zmiany w projekcie ostatecznie zostały podyktowane lokalizacją, jak i przede wszystkim samym zwiedzaniem potencjalnie naszego domu, co polecamy wszystkim. 

 

Po trzecie POZWOLENIE NA BUDOWĘ:

Wniosek złożony --> Czekanie --> Uwagi do wniosku ku naszej niepomyślności --> Naniesienie poprawek --> Czekamy --> ...

 

Po czwarte PRĄD:

Telefon 1 - bez odbioru, kolejno 2, 3, 4, 5 --> formalności --> formalności ciąg dalszy --> formalności --> mamy umowę --> działamy...

Tak naprawdę tu nie spodziewaliśmy się większych trudności. Takowe wystąpiły już przy pierwszym sąsiedzkim poznaniu na gruncie my -  sąsiad nr 2. Prawdopodobieństwo, że sąsiad nr 2 będzie kontynuował swoje tradycje jest wysokie. Dla lokalnych mieszkańców jesteśmy raczej intruzami niźli sąsiadami, zatem czekamy na rozwój wydarzeń.

 

Mid 8682c7bf18ffcfa20918cfc86b6f45ad

Komentarze

Sdc10578
Napisany przez dahooli
#1
powodzenia i wiele cierpliwości :)
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#2
Widzę, że wiele pracy przed Wami. Jednak trzeba być dobrej myśli, a jak pozwolenia już będą i nadejdzie ten czas przyjazdu koparki na działkę :) mmm...podobno niesamowite uczucie :) my jeszcze nie wiemy, ale termin mamy na przyszłą wiosnę :) Jednak martwiącym tematem może być ten z sąsiadami :-/ a dobre sąsiedztwo jest również ważne. Ewentualnie postawicie wysoki płot tak by nosa nie wsadzali ;-) Powodzenia i jak wyżej wiele cierpliwości :)

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?