Witam,

to jest mój pierwszy wpis a już jestem na etapie wstawiania okien i drzwi a wszystko przez to, że po prostu zakupiłem dom w stanie surowym otwartym :) Jako, że na bramę kazali mi czekać 4 tygodnie (został tydzień) a pogoda coraz ładniejsza postanowiłem zająć się ogrodem. Może i śmiesznie zaczynać od ogrodu ale szkoda czasu a to i tak będzie trzeba kiedyś zrobić :)

Działka leży pod lasem więc i na działce miałem mały lasek. Na szczęście wszystkie drzewa oprócz dwóch które i tak zostały można było wyciąć bez pozwoleń :) (no bo co to za działka która jest cała zacieniona i wszędzie igły i szyszki). Na tych co zostały chcemy zrobić domek i jakiś małpi gaj dla synka. 

Wczoraj razem z teściem i szwagrem wycieliśmy wszystkie drzewa, próbowaliśmy nawet wyrwać jeden korzeń ale na tym jednym poprzestaliśmy (gra nie warta świeczki). Zadzwoniłem po koparkę i umówiłem ją na dziś rano. Wczesna pobudka (przynajmniej jak dla mnie) i od 8 porządkowanie działki, żeby zdążyć przed koparką. Operator miał małe opóźnienie więc i mieliśmy czas posiedzieć :P po 30 min nie było już żadnych korzeni a po kolejnych 90 minutach działka była już równiutka :) a to wszystko za jednych 300zł. Wolę nie myśleć ile by zajęło kopanie tego ręcznie ;/

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#1
Działka podobnie jak nasza jest wąska. Jakie dokładnie ma wymiary?? Chciałbym porównać ze swoją, a widzę, że za domkiem jest jeszcze miejsce na okazały ogród :)) Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez minus
#2
Działka ma około 16 na 54 m z czego dom kończy się tak mniej więcej na 27 m tak więc na ogród mamy połowę działki :) Z przodu też jest ładny kawałek do zagospodarowania :)
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
1 osoba lubi ten post
#3
Nasza ma 18-19 na 48m więc wymiary są zbliżone. Mimo tego, że dom (pod hikorą) posiada garaż, chcemy przeznaczyć około 7-8 metrów między innymi na parking, a że długość domu to około 17,25 więc ogród będzie podobny do Waszego :)) dzięki zdjęciom z piętra mogę to sobie teraz wyobrazić :))

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?