Ściany parteru wymurowane z Porothermu 25. Załączam projekt przeróbki wykonany profesjonalnie w paincie przez Inwestora, tak też zostało wymurowane dodatkowe wejście do senioratki. Chcieliśmy odseparować senioratkę od części właściwej oraz powiększyć kotłownię, w której prócz pieca gazowego chcemy zmieścić prysznic i muszlę klozetową. Osobne wejście zrobione kosztem pomniejszenia łazienki w senioratce, powstaje również wnęka obok komina (a własciwie tego co zniego zostało), sam raz na aneks kuchenny który będzie zasłonięty od pola.

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez tom_pot
#1
Gratuluję ścian. Te dodatkowe wejście - przedni pomysł. Zmieniłbym też nazwę z senioratki na miniratkę (nie mylić z ratą kredytu :) :):)) To będzie z jakieś 25m2 mieszkania? Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne fotki. P.S. Rekuperację brałem bliżej z "Waszych" rejonów. Okolice Tych. W razie potrzeby mogę podesłać kontakt.
Default avatar
Napisany przez Arshenick
#2
Dzięki za miłe slowa:) płyta piętra juz wylana wczoraj, wkrótce będą zdjęcia. Rekuperacje mam umówiona juz z Ecocomfort z Myślenic

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?