Blog założony przez Nasza Malinówka 7.
Projekt: Dom w malinówkach 7. Na blogu 3 wpisy, 12 zdjęć, 3 komentarze.

Jak "flaki z olejem"

Przez cały ten czas udało się zrobić ściany i strop. Doszliśmy do dachu i koniec .Nasz murarz miał wypadek i złamał trochę kości. Nie ma mowy żeby jeszcze w tym sezonie cokolwiek zrobił. Dzwoniliśmy do kilkudziesięciu murarzy i firm budowlanych i zawsze słyszymy to samo :"Nie da rady". Pozostaje nam czekać do wiosny albo wziąć sprawy w swoje ręce. Zostało zalanie i podmurowanie szczytów i komin do kominka. Do dachu mamy kuzyna. Goni nas montaż okien... Trzymajcie kciuki. Będziemy bawić się w murarzy :)
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Idziemy w górę

Wracamy po dłuższej przerwie. Przez pandemię mamy niemałe opóźnienie i większość zaplanowanych na ten rok prac będziemy musieli odłożyć na wiosnę. Dostaliśmy cenną lekcję: NIC NIE PLANOWAĆ. Postanowiliśmy, że wszystko będzie szło swoim torem.
White
White
Dodaj komentarz

Cała naprzód ku nowej przygodzie

Witajcie. Jestesmy 4 osobową rodzinką i spełniamy marzenie o domu. Budujemy 18 km od miasta,ale za to w samym środku lasu,gdzie słychać tylko odgłosy natury. Bałam się jak to bedzie i nadal nie wiem jak się mieszka w ciemnym lesie,ale wiem jedno, że poczułam spokój,który był mi potrzebny od dawna. Nasz projekt to dom w malinówkach 7 lustrzane odbicie. Mamy już fundament . Miał być w listopadzie i nagle we wrześniu dzwoni nasz pan Mieciu, że zaczynamy za 3 dni. To był naprawdę spontan i takie są chyba najlepsze,bo w ciagu 15 minut zamówiliśmy cały material i koparkę i tak po niecałych 3 tygodniach wyrosły nam na działce fundamenty. W naszym projekcie wprowadzamy niewielkie zmiany: okno na klatce schodowej w ścianie, likwidujemy dachowe okna w sypialni i na klatce schodowej. Nie będzie komina w kotłowni, bo zdecydowaliśmy się na pompę ciepła. I to tyle zmian. Domek jest dla nas idealny. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze mieszkać.
White
White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?