Witajcie. Jestesmy 4 osobową rodzinką i spełniamy marzenie o domu. Budujemy 18 km od miasta,ale za to w samym środku lasu,gdzie słychać tylko odgłosy natury. Bałam się jak to bedzie i nadal nie wiem jak się mieszka w ciemnym lesie,ale wiem jedno, że poczułam spokój,który był mi potrzebny od dawna. Nasz projekt to dom w malinówkach 7 lustrzane odbicie. Mamy już fundament . Miał być w listopadzie i nagle we wrześniu dzwoni nasz pan Mieciu, że zaczynamy za 3 dni. To był naprawdę spontan i takie są chyba najlepsze,bo w ciagu 15 minut zamówiliśmy cały material i koparkę i tak po niecałych 3 tygodniach wyrosły nam na działce fundamenty. W naszym projekcie wprowadzamy niewielkie zmiany: okno na klatce schodowej w ścianie, likwidujemy dachowe okna w sypialni i na klatce schodowej. Nie będzie komina w kotłowni, bo zdecydowaliśmy się na pompę ciepła. I to tyle zmian. Domek jest dla nas idealny. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze mieszkać.
White
White
White

Komentarze

Fb img 1573204342513
Napisany przez I❤Maliny
#1
Gratuluję . Piękne miejsce...moje marzenie . Ja także zaczynam Malinówki 7 lustrzane odbicie
Default avatar
Napisany przez malinowy_dżem
#2
Powodzenia! My także będziemy budować lustrzane odbicie z tym, że rezygnujemy z podsieni aby powiększyć salon. Fajnie zobaczyć jak na tym etapie juź wygląda budowa :)
Default avatar
Napisany przez Adrian
#3
Gratulacje! Czekamy na wiecej zdjec, jak i opisow. Wraz z rodzina wracamy do Polski, no i chcemy spelnic marzenie o wlasnym domku w naszym pieknym kraju. Malinowka i rozne wariany przykuly nasz oczy. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?