Strop zazbrojony. Po ciężkim dniu pełnym przygód strop został w pełni zazbrojony. Jutro zalewamy. Ogrom stali jaki jest ułożony na budynku naprawdę imponuje.
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Daniela
#1
Witam. Bardzo szybko idzie Państwu budowa domu, jestem pod wrażeniem. Też wybrałam ten projekt i jestem w trakcie uzyskania pozwolenia na budowę. Czy w Państwa przypadku były dokonywane jakieś zmiany w projekcie jak np. podniesienie ścianki kolankowej czy projekt jest w 100% oryginalny? Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Malina06
#2
W projekcie została przeniesiona ścianka dzialowa między pokojem na dole a salonem. Dzięki temu salon jest dłuższy o 60 cm i wynosi 6.26m. Kolejna zmiana to okno w pokoju na dole. Zmieniliśmy je na okno balkonowe 90cmx230 co bardzo ladnie pasuje w bryle budynku do okna w salonie. Ostatnia zmiana to przeniesienie drzwi do spiżarni pod schodami z kuchni do salonu obok schodów. dzięki czemu kuchnia jest o wiele bardziej ustawna. W miejscu drzwi do skrytki w kuchni stanie szafa typu cargo. W takiej szafie zmieścić się nie wiele mniej niż w schowku a schowek przeznaczymy na środki czystości i magazyn mniej potrzebnych rzeczy.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?