• 06.09 2020

 

Dawno nas tu nie było, ale jak przeczytacie w dalszych postach robota idzie do przodu pełną parą. Na płytę, która zdążyła już „ostygnąć” trafiają palety z bloczkami. Pogoda pod psem, ale jak mówi klasyk polskiej sceny MMA – tanio skóry nie sprzedamy :D Ale do konkretów:

Startujemy z pierwszą warstwą pustaków. Nanosimy wysokości i sprawdzamy przekątne budynku. O ile dolne przekątne są co do milimetra, to już na stropie mieliśmy 10 mm różnicy. To niewiele, ale poprawiamy i już jest wszystko ok. Jeśli chodzi o małe zmiany na tym etapie to:

- ściana kolankowa miała mieć 119 cm, ale my podnosimy ją do 130 cm

- w pomieszczeniu nad garażem (w projekcie strych), w którym miało być około 90 cm również podnosimy na 130 cm. Zamiast stryszku będzie obszerny pokój zabaw dla przyszłych pociech no i dla rodziców oczywiście tez :D

- aha postanowiliśmy także zamurować okno balkonowe  bezpośrednio przy dużym oknie w salonie by zyskać na przytulności

Ponadto z kolejnych dostaw to na budowę wjeżdżają palety z dachówką i elementami orynnowania. Zdecydowaliśmy się na płaską matową dachówkę ceramiczną OREA 9 firmy Wienerberger, w kolorze antracytowym.

Roof is coming ...

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?