• 19 lipca

Po półtorarocznej batalii z dostawcą prądu mamy w końcu licznik. Cieszy nas to niezmiernie, gdyż w końcu rozstajemy się z rozciągniętymi na długość 200m przedłużkami. Instalacje zarówno elektryczna jak i wodnokanalizacyjna zakończona, teraz czekamy na tynkarza, który ma dwa tygodnie poślizgu z powodu upałów. Postawiliśmy na tynki gipsowe, bo chcemy mieć gładkie ściany bez faktury jak to jest w przypadku tynku cementowo-wapiennego. Gdy już będą gotowe dodamy sporo zdjęć.  Oczywiście w pomieszczeniach mokrych będzie wspomniany tynk cementowo-wapienny .

Kolejna rzecz do obgadania to styl w jakim chcemy wykończyć nasz dom. Obojgu nam podoba się styl loft/industrialny. Ścianę przy schodach i od strony kominka będziemy wykładać ciętą cegłą. Sufit w garażu oraz maszynowni zostanie surowy , to znaczy bez tynków tylko zostanie zabezpieczony jakimś impregnatem. Tu nasze pytanie, może ktoś z was doradzi: Chcielibyśmy też zostawić sufit surowy nad kuchnią i jadalnią. Co o tym sądzicie? Czy nie będzie to przerost formy nad treścią? Z jednej strony zawsze zatynkować można, a z drugiej kiedy pytamy rodzinę lub znajomych to każą nam się puknąć w głowę. A z trzeciej jeśli oboje mamy podobny pomysł na styl domu  to może ten sufit powinien zostać? Pod postem jak zawsze mnóstwo zdjęć. Prosimy o szczere porady. A jakie style wy preferujecie w swoich domach?

Pozdrawiamy

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Marcin
#1
Witam Serdecznie, Zastanawiamy się z Żoną nad budową domu wg. tego projektu. Czy była by możliwość oglądnięcia domu na żywo? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam Marcin
8383052ae878f2ad61518feddcab27c9
Napisany przez Joanna i Wojciech
#2
Marcin - jest możliwość obejrzenia ale tylko w soboty. Odezwij się na maila zador88@o2.pl jeśli nadal jesteś zainteresowany. Pozdrawiamy
Default avatar
Napisany przez Marcin
#3
Napisałem, pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?