Zima upłynęła nam w oczekiwaniu na pozwolenia oraz powoli zaczęliśmy kompletować materiał oraz sprzęt potrzebny do dalszej pracy w 2019 roku. 

  • 11-14.03.2019 

 Zorganizowaliśmy deski na szalunki. 10 m³ deski 32 mm. Ułożyliśmy deski w sztapel, zbudowaliśmy przy nim warsztat pracy oraz zadaszenie, które przykryliśmy plandeką. 

  • 31.03.2019

W pobliskiej hurtowni zamówiliśmy towar. Oczywiście nie obyło się bez problemów ze strony hurtowni. Niestety nie wywiązali się z pierwotnego terminu dostarczenia. 

Dom powstanie z bloczków H+H GOLD PLUS 30 cm. Nie jest to standardowy materiał, ale decydując się na budowę domu priorytetem było dla nas to aby dom w przyszłości tracił jak najmniej energii, a materiał był najwyższej jakości i łatwy w obróbce. 

  • 25-30.04.2019

W końcu dociera do nas zamówiony materiał: bloczki, kominy oraz 5,5 tony stali zbrojeniowej.

Dodatkowo kupujemy 50 tuj, sadzimy je co 80 cm w linii zachodniej granicy działki. Pod tuje dajemy ziemię do iglaków oraz folię ogrodniczą zapobiegającą wyrastaniu chwastów. Dzień kończymy podlewaniem.

 

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Dominika
#1
Dzień dobry, Czy już budowa została zakończona? Myślimy poważnie z mężem nad projektem i jesteśmy zainteresowani serią domów "w felicjach". Czy jest możliwość przesłania zdjęć jak inwestycja wygląda? Serdecznie pozdrawiam, Dominika
Default avatar
Napisany przez Joanna i Wojciech
#2
Witamy. Nie, budowa nie jest jeszcze skończona. Blog zaczęliśmy pisać ze sporym opóźnieniem. Na tą chwilę czekamy na urlop, by zacząć wznoszenie ścian :) Plan jest by w tym roku wybudować stan surowy zamknięty. Zachęcamy do śledzenia naszych wpisów, w wakacje będą one dodawane już na bieżąco. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?