Cztery słupy podpierajcie belki w konstrukcji dachu dziś udało mi się obudować. Pomału szpachlują się też połączenia płyt.

Do obudowy słupów użyłem pozostałych po zabudowie profili UD30 i fragmentów CD60  kilka kołków i pewnie ok 200 wkrętów ( aż trudno uwierzyć że tyle wkrętów użyłem)

Przed tynkami rok temu nie chciałem wstawić parapetów i teraz muszę coś wybrać. Tak na marginesie najlepszy momentem na wstawienie parapetu jest zaraz montażu okien czyli przed tynkami. Jeszcze cen nie porównywałem gdzie najtaniej można kupić parapety - czy te u sprzedawców okien są w rozsądnej cenie czy lepiej znaleźć bezpośrednich producentów. Oczywiście im wcześniej wstawimy to tym szybciej pasuje mieć wizję wnętrza jeśli ktoś chce dobrać kolor.... za duży wybór 30 lat temu wyboru nie było i o ten ból głowy było łatwiej 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez ANIA
#1
Witaj. My montujemy wlasnie parapety w trakcie tynkow do okien winchester mam aglomarmur kolor beige luna. Wybor byl bardzo ciezki bo wybor ogromny... w ktorych pomieszczeniach masz te slupy??? Bo tez bedziemy to montowac. Montowales po tynkach przed wylewkami???
Avatar2
Napisany przez gargamelm
#2
Słupy są w garderobach i pralni. Obudowa słupów wykonana po tynkach i wylewkach a dokładniej przy wykonywaniu zabudowy poddasza. Przed wylwkami (i styropianem) dobrze samemu zaizolowałem folią słupy przy posadzce + taśma brzegowa (bo ekipie od wylewek pewnie brakło by czasu na dokładnie tego zrobienie)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?