Prace wewnątrz w toku-

LISTA PRAC

  • W przyszłym tygodniu kotłownia i ogrzewanie powinno być zrobione. 
  • Trwa układanie płytek. 
  • Pralnia już jest na gotowa- wyłożona płytkami. Wszystkie płytki do łazienek i pralni kupiłem z firmy DOMINO (marka Tubondzina)Podłoga TUBĄDZIN WILLOW BROWN(rektyfikowana więc krawędzie równe ale ma wadę większości płytek typu deska -jest krzywa łukowa.  Na ścianie Dover Grey (płytka nie rektyfikowana więc większa fuga tak po za tym bardzo równa.)  Płytki nie były drogie. Kupowane w normalnym sklepie nam zamówienie nie w markecie ani wielkim salonie- tu różnica w cenie ogromna. W salonach z płytkami ceny są lekko licząc 30% droższe. "Projekt" robiłem sobie sam i jak policzę 2 łazienki +pralnię i podłogi w kuchni, korytarzu i holu to oszczędność na płytka to ok 4000zł. 
  • Kominek jest ustawiony- pozostaje połączyć do końca rury wylotu spalin + wyposażenie i obudować. Miałem spotkanie z panem od obudowy.
  • Poddasze całe jest zaszpachlowane, to samo teraz jest robione na parterze.
  • Na górnym korytarzu w wylewce wokół otworu schodowego wycięta jest bruzda pod montaż balustrad- na etapie wylewek zostawiłem tylko zaniżenie przy ostatnim schodku, pomijając miejsce wzdłuż balustrady(teraz zostało to naprawione. Czemu to służy?.. temu żeby ostatni stopień schodów nie wystawał wyżej,albo tylko minimalnie względem podłogi na korytarzu która będzie cieńsza (panele) .. a reszta dołu balustrady ma się tez lepiej licować.
  • Przewody wentylacyjne zamocowane -pozostaje zabudować sufitem podwieszanym. 

W galerii zdjęcia z etapu

 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Mat
#1
REKtyfikowana, nie ratyfikowana
Avatar2
Napisany przez gargamelm
#2
...poprawione

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?